top fight logo export web
boris marhansky zapas oznameni

Ohlášení Marpo vs. Škondrič nebyla žádná provokace, smetl definitivně obvinění Boris Marhanský

Když se letos na jaře objevil Marpo na tiskové konferenci nové slovenské organizace v mikině RFA, bylo z toho pozdvižení srovnatelné s přechodem Terminátora z XFN do OKTAGONu.

Ohlášení zápasu, který se koná až 17.12.2022 ještě před konáním duelu Vémola vs. Marpo, rozčílilo hlavního bosse OKTAGONu Ondřeje Novotného. Problematické načasování mu nepřišlo příliš kamarádské a už vůbec ne profesionální.

Ke sporu se ostatně obě strany vrátily před nedávným soubojem v O2 areně, protože Marpo měl pocit, že je soupeři ze strany organizace nadržováno a Novotný sám uznal, že nemá nejmenší důvod přát výhru právě zpěvákovi.

Marpo celou dobu argumentoval tím, že není smluvně vázaný zápasník a může si tak dělat a ohlašovat, co se mu zlíbí. Na stranu Oty Petřiny se postavil promotér RFA Boris Marhaný, který ve svém vysílání popřel jakoukoliv snahu o provokaci a vyzval fanoušky ke srovnání obou akcí postavených na střetu hudebníka s MMA zápasníkem.

RFA nám nabídne další turnaj již 23.7.2022, takže budeme mít možnost posoudit, zda se mladá organizace posouvá a dokáže řešit problémy, které odhalily první dvě akce. V Ostravě má do klece vrátit i Leo Brichta, a tak je jasné, že o pořádné bomby nebude nouze.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.