top fight logo export web
oktagon 23 vysledky

OKTAGON 23: Kompletní informace, fight card a aktuální výsledky

Měsíční čekání je u konce a již dnes večer otevře své brány nenáviděný i milovaný cirkus OKTAGON. Původně plánovaný hlavní zápas, který měl určit nového krále těžké váhy, bohužel neuvidíme, ale i tak se máme na co těšit.

Kvůli zranění Martina Budaye se totiž do pozice nejsledovanější události vyšvihl souboj Petr Monster Kníže vs. Andrea Fusi. Pro jednoho z průkopníků MMA v Čechách se bude jednat o premiéru v OKTAGONu. První vítězství má již Machův mentor za sebou. Úspěšně splnil dohodnutou váhu do osmdesáti kilogramů a ukázal, že je schopný shodit i do veltru, kde chce míchat titulovými kartami.

Pás pro šampiona ve váze do sedmasedmdesáti kilogramů zajímá i aktéry hlavního předzápasu. Brazilec Brito sice proti obrovskému Bryczekovi působí neškodným dojmem, ale jeho fantastické BJJ a rychlost v postoji mu dávají solidní šance na výhru.

Na váze a při následném staredownu nezklamal ani ostravský chuligán Vašek Mikulášek. Nejprve si se svým soupeřem zahrál skořápky a následně jej obdaroval pytlíkem bonbónů, které vytáhl… raději neřešit odkud.

Uvidíme, zda nás pobaví i v zápase, protože jeho soupeř disponuje mnohem většími zkušenostmi a na rozdíl od Vaška dokázal Karlose slušně potrápit. Naštěstí pro Babu Jagu vyhlásil Robersten tento zápas za jeho derniéru a jak to v podobných případech dopadá, to už víme všichni.

Kdo nás zcela jistě pobaví, to je určitě sběratel bonusů Leo Brichta. Ten vyfasoval zkušeného Izraelce s pěti zápasy v Bellatoru, ale i tak je pro většinu fanoušků největší favorit celého večera a očekává se od něj jen výhra před limitem.

OKTAGON 23, fight card a výsledky

Na turnaji se také představí Kuzník, Ryšavý, Kalašnik a mnoho dalších. I přes drobné komplikace, které provází sestavování fight card před každým turnajem, nám zůstala příjemná porce třinácti zápasů. Ty se odehrají ve zbrusu nové kulaté kleci.

oktagon 23 fight card

Petr Kníže vs. Andrea Fusi (submission – 1.kolo)
Robert Bryczek vs. Kaik Brito (TKO – 1.kolo)
Leo Brichta vs. Kirill Medvedovski (TKO – 1.kolo)
Tereza Bledá vs. Karoline Martins (na body)
Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen (TKO)
Kamil Minda vs. Kerisson Leal de Rezende (na body)

Karol Ryšavý vs. Matěj Kuzník (submission – 1.kolo)
Máté Kertész vs. Bruno Carvalho (na body)
Andrej Kalašnik vs. Tomáš Bolo (na body)
Ewelina Woźniak vs. Elizabeth Rodrigues (submission – 1.kolo)
Matouš Kohout vs. Jan Široký (na body)
Rafael Xavier vs. Csaba Hocz (TKO – 1.kolo)
Roman Paulus vs. Michal Konrád (na body)

Kde sledovat OKTAGON 23 živě?

Galavečer budou klasicky přenášet sázkové kanceláře. Níže jsme pro vás vybrali tu nejlepší variantu. Zde je možnost i zakoupení oficiálního PPV. Pokud turnaj náhodou nestihnete, jistě pak bude na internetu dostupné video z celé akce. Připravte si zásoby a pohodlně se usaďte, protože nás čeká dlouhý a skvělý večer.

 Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 Sledovat ze SLOVENSKA

 • 1️⃣Kdy je OKTAGON 23?

  Turnaj OKTAGON 23 se uskuteční dnes 1. května 2021. Toto datum je unikátní. Hostit ho bude tradičně město Brno. Vzhledem k aktuální situaci je i tento galavečer bez diváků. Kompletní informace a výsledky naleznete zde.

 • 2️⃣Kde sledovat OKTAGON 23?

  OKTAGON 23 můžete sledovat pomocí placeného PPV. Celý turnaj ale také nabízí sázková kancelář. Tu aktuálně nejlepší doporučujeme zde. Tato varianta je zcela bezpečná a ozkoušená.

 • 3️⃣Kdo vše bude bojovat na OKTAGONu 23?

  OKTAGON 23 má co nabídnout. V akci uvidíme bojovníky, jako jsou Leo Brichta, Tereza Bledá, Václav Mikulášek a další. O zápas večera se postará legendární Petr Kníže, pro kterého je to v organizaci OKTAGON MMA premiéra. Celou fight card naleznete zde.

 • 4️⃣Čím je datum 1.5.2021 pro české MMA zajímavé?

  Datum 1.5.2021 je pro tuzemské fanoušky zajímavé kvůli tomu, jelikož není pouze akce OKTAGON 23, ale do boje jde v UFC i Jiří Procházka. Ten tentokrát obstará hlavní zápas, soupeřem mu bude Dominick Reyes. Pokud by se podařilo Procházkovi vyhrát, české MMA by se výrazně posunulo. Sledujte i tento galavečer UFC zde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.