top fight logo export web
OKTAGON 24 živě: Informace, fight card, live výsledky, online přenos v TV

OKTAGON 24 živě: Informace, fight card, live výsledky, online přenos v TV

Návrat Růžového Pantera v produkci organizace OKTAGON bude největší hit turnaje s pořadovým číslem čtyřiadvacet.

Skoro tisíc dní vládnoucí šampion váhy do sedmasedmdesáti kilogramů bude otestován borcem, který si nic jiného než zisk titulu nepřipouští. Brazilec Leandro Silva bere Kozmu jako pouhou vstupenku k zajímavějším a lépe honorovaným zápasům, a to by mohla být velká chyba.

Apollo je bezesporu vynikající zápasník, ale David je houževnatý a svým stylem velmi nepříjemný soupeř, který bude fantasticky připravený a nechá v kleci duši.

Druhou hlavní událostí bude souboj mezi českým UFC veteránem Viktorem Peštou a Italem Riccardo Nosigliou. Viktor se úspěšně zabydluje v polotíze, ve které si chce dojít pro titulovou šanci. Absolvoval plnohodnotný kemp v Hard Knocks a určitě bude chtít přetavit náročnou přípravu ve vítězství.

Jeho soupeř je klasický střelec, který sází vše na jednu kartu a nás tak čeká divokých pět (nebo možná) deset minut. Čím více času na oficiální časomíře uteče, tím větší budou šance na vítězství pro Peštu.

Třetí nejsledovanější událostí na hlavní kartě bude „Bitva o Vémolu“. Američan Eric Spicely přiletěl do Prahy již začátkem týdne a zabydlel se v tělocvičně u Monstera. Již z tohoto faktu je zřejmé, že by rád v OKTAGONu předvedl dobrý výkon, který mu zajistí další pokračování v organizaci. Jeho soupeř Marcin Naruszczka je jedničkou ve střední váze FENu a v devětatřiceti letech jej v kleci již nic nepřekvapí.

Velkou porci zábavy slibuje eliminační pyramida v bantamové váze, která nám přinese kandidáty na souboj o pás uvolněný Tomášem Deákem. První na řadu přijde dvojice Janne Alonen-Kulmala a Arnold Quero. Zkušený Fin bude mít velmi těžkou úlohu, protože třiatřicetiletý Francouz disponuje opravdu tvrdým úderem a i v této váhové kategorii posílá protivníky do říše snů.

Druhou dvojici tvoří domácí želízko v ohni Filip Macek a Ital Luca Iovine. Máca je pro většinu fandů jasný favorit, ale Luca trénuje v italské odnoži American Top Teamu a rád by svoje kvality v OKTAGONu dokázal.

OKTAGON 24, fight card a výsledky

oktagon 24 fight card vysledky video

David Kozma (body) vs. Leandro Silva
Viktor Pešta (TKO) vs. Riccardo Nosiglia
Eric Spicely vs. Marcin Naruszczka (TKO)
Filip Macek (submise) vs. Luca Iovine

David Hošek (TKO) vs. Oleg Nagorny
Christian Jungwirth vs. Miroslav Brož (body)
Jozef Jaloviar vs. Jorick Montagnac (body)
Robin Fošum (KO) vs. Abdoul Sow
Matěj Peňáz (KO) vs. Carlos Graca

Hlavní karta je našlapaná kvalitou, ale ani prelims nás rozhodně nebudou nudit. Za zmínku určitě stojí těžkotonážní bitva mezi Cvernou a Vojčákem. Limit těžké váhy byl pro oba nedosažitelný, a tak se souboj odehraje v catch-weight do 125 kilo! Další tahák je návrat sympatického Němce Christiana Jungwirtha, kterého si vyžádal Inkvizitor Míra Brož.

David Hošek dostal na poslední chvilku nového soupeře z Ukrajiny, ale je jasné, že se mu bude snažit urazit hlavu stejně jako původnímu sokovi. Na kartě se představí i hvězda Glory Matěj Peňáz nebo stále se zlepšující Robin Fošum.

OKTAGON 24 i s diváky

Turnaj bude mít konečně diváckou kulisu. Několik stovek šťastlivců, kteří se dostanou přímo do haly jistě vytvoří příjemnou atmosféru. OKTAGON se rozhodl vyznamenat zdravotníky bojující s covidem a desítky míst v prvních řadách tak obsadí zaměstnanci brněnské fakultní nemocnice. Krásný krok hodný následování! Turnaj se dá sledovat klasicky přes streamy sázkových kanceláří nebo v lepší kvalitě a s poutavým komentářem díky PPV.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.