top fight logo export web
pirat real fight arena

RFA mi nabídlo více peněz, řekl Pirát. Proč si tedy vybral Oktagon?

Situace okolo Samuela Krištofiče je na blízkou budoucnost vyřešena. Slovenský Pirát se rozhodl prodloužit s Oktagonem, i když mu jinde nabízeli lepší finanční podmínky.

Bylo to poměrně dlouhé rozhodování, ovšem nyní je konečně za námi. Samuel vyslal do éteru několik indicií, které nám naznačovaly, že by spíše preferoval změnu prostředí. Pak se nad celou situací ale znova zamyslel a nejspíše si uvědomil, kde vyrostl a kdo mu pomohl se na té MMA scéně prosadit. Proto se rozhodl zůstat v Oktagonu.

Pirát zůstává v Oktagonu

„RFA mi nabídlo možná až o patnáct procent lepší platové podmínky, ale já se i tak rozhodl zůstat v Oktagonu. To je na tuzemské scéně prostě značka, která má sílu a se kterou jsem spjatý podstatně více,“ vysvětloval slovenský bojovník.

Real Fight Areně má navíc jisté pochybnosti. „Nevidím k nim vyloženě do kuchyně, ale jsem si jistý, že po dosavadních turnajích musí být v mínusu. Určitě je to nebude bavit donekonečna a je dost možné, že jim to nevydrží,“ řekl Krištofič a přirovnal RFA k dnes už zaniklé organizaci XFN, která taktéž stavěla na příliš drahých základech, jež pak nestačila financovat.

Každopádně je nutné podotknout, že se Pirát v Oktagonu nemusí usadit natrvalo. I když jeho nová smlouva obsahuje porci šesti zápasů, nemusí je Samuel naplnit všechny, pokud mu přijde nabídka z UFC či Bellatoru. To je zatím ovšem jedno velké kdyby.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!