top fight logo export web
vemola marpo rukavice

Spor o rukavice, Marpo musel pořádně sáhnout do šrajtofle

Další OKTAGON Underground se kvapem blíží a s ním i hlavní zápas celého turnaje Vémola vs. Marpo. Karlos vyhlašuje, že si připíše první knockout kariéry a Ota kontruje, že nebere nic než vítězství.

Kdo se nakonec bude radovat, je stále ve hvězdách, ale nejdříve se musel vyřešit poměrně zajímavý spor týkající se vybavení, se kterým borci v zápase nastoupí.

„Mám nové rukavice, objednal jsem si Granty, to jsou rukavice, které stojí pětadvacet tisíc. Jsou to nejprofesionálnější rukavice, v těch boxuje i Mayweather. Nikdo si nekoupí rukavice za pětadvacet litrů, já si chtěl udělat radost, že si koupím nejlepší rukavice na box,“ věřil Marpo, že má zápasovou výstroj vyřešenou.

Karlos ale prohlásil, že Marpo chce nastoupit ve vymlácených rukavicích, a že pokud se má použít jiná výbava, než kterou nabízí OKTAGON, musí mít oba rukavice nové a stejné.

„Furt mi je nějak nechtěli schválit, nechápu proč. Dostali jsme podivný bambule, což mi přijde podivný. Karlos řekl, že chce, aby to bylo fér, že chce taky Granty, ale že si je nezaplatí, že je to můj problém, takže já musel s manažerem Radimem ještě objednat další Granty asi za 50 tisíc, abychom měli stejný rukavice,“ přiznal Marpo, že ho jeho záliba ve značkových rukavicích vyšla poměrně draho.

K situaci se samozřejmě během svého Instagramového živáku vyjádřil i Karlos, který potvrdil, že se bude boxovat v Grantech a postěžoval si na nekalé praktiky a snahy ho znevýhodnit.

„On mi je objednal, stejný má i on. Ty starý má vymlácený. Oni zkouší, vymýšlí, jsou zoufalí. Je mi úplně jedno, v čem mu rozbiju hubu. Já se znám s jeho manažerem, oni chtějí bezpečnější rukavice. S tím souhlasím, maximálně jim vyjdu vstříc,“ byl ochotný Karlos ustoupit od oficiálního produktu dodaného OKTAGONem.

O tom, v čem se tedy bude boxovat, je jasno. První a možná i docela zásadní souboj čeká oba borce již v pátek na vážení. Karlos hubne poslední týden zhruba jedenáct kilo a podobnou porci pravděpodobně nabere do zápasu zpět. Marpo musí osekat o hodně méně a v zápase tak bude znatelně lehčí. Pro koho bude tato situace výhodnější, to se dozvíme už v sobotu večer v O2 areně.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.