top fight logo export web
ivan_buchinger_tym

Už před zápasem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec, přiznal Buchinger

Jako prase na porážku přicházel Ivan Buchinger na svůj zápas s Losenem Keitou.

Dobré psychické rozpoložení je klíčem k úspěchu každého zápasníka, pouze u slovenského šampiona jsme o žádném klidu mluvit nemohli.

Už když se blížil jeho titulový fight s Losenem Keitou, čím dál více začal vykazovat známky pochybností a nedůvěry v sebe sama.

„Nejsem z té prohry zničený, protože jsem už nastoupil s tím, že prohraju,“ prozradil Buchinger portálu sport.sk.

„Před zápasem jsem psal domů, že se cítím strašně. Předem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec… Jestli jsem se Keity bál, to nevím, ale zkrátka jsem nebyl sám sebou,“ zamýšlel se.

Tímto se nám tedy odhaluje, proč se Buki nechal tak jasně přejet. Dle dřívějších slov očekával souboj na zemi, kam to ale plnohodnotně přenést nedokázal.

„Asi jsem se moc uspokojil s tím, že Keita nebude tak dobrý a že se ho nemusím bát. Nebyl jsem na ten zápas tak soustředěný jako například proti Vojtovi Barborikovi.

Ani jsem netrénoval tak, jak jsem mohl, ale zase je fakt, že mou přípravu limitovalo zraněné koleno, s nímž musím na operaci,“ doplnil šestatřicetiletý zápasník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.