top fight logo export web
losene keita oktagon 33 vyhra

Znám své schopnosti a věděl jsem, že Bukiho porazím, chválí se Keita. Teď mu hodlá vzít i druhý pás

Aniž by zrovna chtěl, dost možná bude příště Ivan Buchinger čelit tomu stejnému soupeři znova. A tentokrát bude v sázce jeho druhý pás.

S jídlem roste chuť a Losene Keita je nyní pořádně hladový. Sotva se stal jednomyslným šampionem lehké váhy, už má v merku další zlato. Tentokrát z nižší hmotnostní kategorie, ale zato opět proti soupeři, proti němuž si hodně věří.

„Cítím se naprosto výjimečně, ovšem nemůžu říct, že bych byl výsledkem nějak překvapený. Dobře totiž vím, co dokážu a jak velké jsou mé schopnosti,“ chválil se na pozápasové tiskové konferenci OKTAGONu 33 belgický snajpr.

„Jsem šťastný, že jsem své schopnosti promítl tady na Ivanovi, navíc ještě takovým dominantním způsobem. Dokonce ani Conor McGregor ho nevyřídil tak rychle jako já,“ poznamenával Keita, jenž hodlá kout železo, dokud je žhavé.

To znamená další titul. „Hned, co to půjde, seberu Bukimu i druhý pás (z pérové váhy). Normálně vážím okolo 75 kilo, shodit na 66 by tedy pro mě neměl být problém. OKTAGON potřebuje aktivního šampiona, ne, jako je Buchinger,“ rýpl si Keita.

Názor trenéra Reinderse

Trenér André Reinders počítal s tím, že je Buki dokonale zkušený fighter, který by si s Loseném měl poradit. Jeho předpověď mu ovšem tentokrát nevyšla.

„Já jsem tipoval výhru v prvním kole, ale ne Loseneho. Někde se musel stát problém. Jestli v hlavě? Opravdu bych u Buchingera řekl, že vyhraje 9 z 10 těchto vzájemných zápasů,“ myslí si úspěšný kouč, který zjevně dostane druhou šanci, aby toto své tvrzení dokázal v případné odvetě. Ta by se však uskutečnila již o váhu níž.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.