top fight logo export web
Vemola Marpo

Vémola: Marpův trenér mi vyhrožoval, že si mě najde… Tak ať, však ví, kde jsem

Část Marpova trenérského týmu se vůbec nedokázala smířit s „podlým a nespravedlivým“ výsledkem hlavního zápasu.

K vidění nebyl úplně ten nejvíce technický box, což se asi předem očekávalo, ale mnohem více jak samotný průběh lidi zarazilo vyústění celého děje. Terminátor si sice připsal na konto výhru formou technického KO, ale to mu v podstatě daroval rozhodčí, který duel předčasně ukončil kvůli neaktivitě soupeře.

„Nevím, o co tam šlo, stále jsem mohl pokračovat. Nebyl jsem nahulený, nebyl jsem otřesený, nebylo mi nic. Mrzí mě to, jelikož jsem dřel jako kráva, a myslím si, že jsem v pohodě mohl odboxovat celých šest kol,“ lamentoval po zápase Marpo.

Mnohem hůře to však nesla část jeho trenérského štábu. V prostorách O2 areny začaly létal názory, že si to „Vémola zaplatil“, že si „Novotný nemohl dovolit porážku své největší hvězdy“ atd. Jeden člen Marpova týmu si dokonce Vémolu musel osobně vystopovat.

Byl jsem lepší, je přesvědčený Vémola

„Tohle je sport gentlemanů a jeden Marpův trenér mi nepodal ani ruku. Dokonce mi pohrozil a říkal, že si mě najde,“ prozradil Karlos, jenž nepochybuje o tom, že by v duelu nebyl lepší.

„V takovém velkém zápase to možná mohl rozhodčí pustit trochu víc, ale ono by to stejně jinak neskončilo, pořád bych vyhrál. Jenom ten Marpův trenér umrzl někde v devadesátkách. Jako říct mi, že si mě najde? Vždyť ví, kde jsem. Přece se nebudu po fightu někde prát znova. Na tož s nějakým zahořklým koučem,“ povídal Vémola.

„Toho frajera vůbec neznám. Nikdy jsem o něm nic špatnýho neřekl, nic špatnýho si o něm nemyslím. Má o mně nějaký obrázek z médií a takhle se chová? Vyhrožovat, že si mě najde? Tak ať si mě najde,“ podotkl šestatřicetiletý Terminátor pro deník Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.