top fight logo export web
vemola nastup stvanice mma zapas

Vémola už nikam nesměřuje! Českému MMA jen škodí! je přesvědčený Patrik Kincl

Karlos Vémola je v kurzu. O jeho veselce, která se v tomto týdnu stala společenskou událostí číslo jedna, si povídají i prodavačky v jednotě kdesi v pohraničí a do svého rivala se po kratší odmlce opřel i momentální šampion střední váhy OKTAGONu.

„Možná to bude znít zahořkle, ale připadá mi, že Karlos českému MMA škodí. Ty bulvární kauzy a vyjádření. Neumím si představit, že teď půjdu za nějakým velkým partnerem, ať podpoří náš klub, že jsme všichni sportovci. On si pak pustí nástup na Štvanici a víme, jak by to dopadlo…“

Bylo to trapné?

Patrik samozřejmě narážel na Terminátorův královský příchod, kdy za zvuků písně Karla Gotta přijel český bijec na trůnu a na obličeji měl svoji obligátní masku, která s královským hermelínem a korunou tvořila opravdu zvláštní kontrast.

K tomu se ostatně Kincl vyjadřoval již po turnaji, kdy nazval na svém Instagramu uvedl, že jsme dostali Tysona Furyho z Wishe.

Nicméně, i když nástup vzbudil rozpaky, o sportovním výkonu již nemohou být pochybnosti. Karlos se s chorvatským Jokerem Iličem vůbec nemazal a ukončil jej již v prvním kole na svůj oblíbený Arm-Triangle-Choke.

Stal se tak právoplatným šampionem polotěžké váhy a v pozápasovém rozhovoru vyhlásil útok na další dva opasky.

Jeden z nich bude ve hře již v září, a to na turnaji OKTAGON 35, který se odehraje v Brně. Patrik bude bránit svoji pozici před Francouzem Alexem Lohorém. Ten si o tento zápas řekl ihned po výhře nad Polívkou a bylo vcelku jasné, že mu organizace ráda vyhoví.

„Lohorého mám nakoukaného, je to komplexní zápasník, navíc držák. Pro mě bude velká výzva, abych ho ukončil před limitem, ideálně v prvních dvou kolech,“ říká Patrik, protože Alex prohrál před limitem pouze třikrát z osmadvaceti zápasů.

Hodně se s ním natrápil i Karlos, který jej na OKTAGONu 20 udolal až po pěti kolech na body. Českým fanouškům tedy nezbývá než fandit hradeckému bijci a doufat, že se odvety za čtyři roky starý zápas konečně dočkáme.

Vémola vs. Kincl je tuzemské poměry opravdu mega zápas, který může silně ovlivnit budoucnost celé organizace.

ilic vemola souper zapas mma stvanice

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.