Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Oktagon MMA
  • Zápas mezi Buchingerem a Kozmou nebude! Slovenský bojovník má rozjeb*né koleno, musí na operaci
ivan buchinger zraneni

Zápas mezi Buchingerem a Kozmou nebude! Slovenský bojovník má rozjeb*né koleno, musí na operaci

Tak to je velká škoda. Slovenský zápasník Ivan Buchinger se zranil a nebude se moci utkat s Davidem Kozmou. Přišel tak o jedinečnou šanci získat třetí pás a stát se šampionem tří váhových kategorií, čímž by se navždy zapsal do historie československého MMA. Novým soupeřem Kozmy bude Veličkovič.

Mám to koleno úplně roz*ebané, půjdu na artroskopii, aby se to dalo co nejrychleji do kupy. Čeká mě operace a dlouhá cesta. Chci přepsat historii a poté s čistým svědomím ukončit. Nemám tušení, jak dlouho bude trvat rehabilitace, ale počítám, že bych s ní mohl začít už za měsíc,“ potvrdil Ivan Buchinger.

Promotér OKTAGONu Ondřej Novotný navíc v jednom ze svých podcastů MMA Letem světem prozradil, že další šanci na třetí pás už Buchinger nemusí dostat. A to hlavně proto, že Buchinger nebude mít s největší pravděpodobností na zápas ve velterové váze čas, protože až se vrátí do akce, tak bude muset obhajovat své dva tituly, což nebude po zranění vůbec jednoduché. Dalším na řadě v souboji s Kozmou je navíc Petr Kníže.

V každém případě Kozma dostal nového soupeře, kterým je obávaný veterán Bojan Veličkovič. Ten drží sérii čtyř vítězství v řadě a určitě nedá Davidovi nic zadarmo. Titulový zápas mezi Kozmou a Velikovičem budeme moct sledovat 4. 12. na turnaji OKTAGON 29, který se nově kvůli covidové situaci uskuteční v Brně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?