top fight logo export web
Stefan Vojcak ma namireno rovnou do UFC

Dočká se Slovensko třetího bojovníka v UFC? Dobře nakročeno má neporažená těžká váha

Již tento víkend se Česko dočkalo dalšího zástupce v nejlepší MMA lize světa. Tereza Bledá sice smlouvu nevybojovala přímo v DWCS, ale zanechala dobrý dojem a laso od prestižní organizace na sebe nenechalo dlouho čekat.

Bledá si v sobotu večer ale naběhla na kop z otočky a bylo vymalováno. Připsala si tak prohru KO.

Naši východní sousedé mají ve hře také jednu naději, která by v UFC rozhodně nemusela být pouze do nějakého počtu. Navíc se pohybuje ve vodách nejtěžší váhové kategorie, které jsou vždy připravené přijmout novou atraktivní krev.

Slovenské MMA zatím reprezentuje v UFC duo Buday a Klein. Oba borci z trnavského Spartakus Gymu podávají za oceánem velmi dobré výkony a jejich zápasy diváky rozhodně baví.

Štefan Vojčák do UFC?

Tím se samozřejmě otevírají dveře dalším krajanům. Podle našich informací je v hledáčku matchmakerů UFC i stále neporažený Štefan Vojčák. Ten si v sobotu na turnaji RFA připsal další vítězství, když ani tentokrát jeho zápas nedošel do druhého kola.

Jeho oponentem byl nyní velice zkušený Rumun Ion Grigore, který se v kleci potkal i s Alexanderem Romanovem, který se nyní solidně prosazuje v UFC. Čtyřiačtyřicetiletý borec měl být pro Mutanta těžkou prověrkou, ale opět jsme sledovali hru na jednu branku, která vyvrcholila zajímavě chyceným škrcením.

„Utáhol som to skor ceckami. Neviem, ako sa to volá,“ ohodnotil se smíchem škrcení Vojčák. Jisté je, že pátá výhra v řadě navíc vždy takto dominantním způsobem už vzbuzuje pozornost managerů zahraničních organizací.

Dlouho se hovořilo o tom, že Vojčák zamíří do KSW, ale nyní se zdá, že polská mezistanice nebude potřeba. UFC se v těžké váze dlouho pohybuje v personální nouzi a do boje jsou povoláváni borci, které organizace již vyhodila a mají v zádech čtyři a více prohraných zápasů.

Nová krev v podobě slovenského Mutanta by mohla znamenat zajímavé oživení ve stojatých vodách těžké váhy a pro domácí bojovníky další důkaz toho, že z tuzemských organizací se dá snadno vystřelit až do bojového Olympu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!