top fight logo export web
Turnaj RFA 4 Kosice prinese skvele zapasy

Slovenský Obr a polský King Kong! RFA 4 nabídne strhující zápasy v MMA i Real Fightu

Již tuto sobotu otevře své brány čtvrtý turnaj organizace Real Fight Arena (RFA). Akce se koná v košické Steel Aréně a nutno uznat, že organizátoři se museli vypořádat s poměrně masivní marodkou hlavních hvězd.

I přes tyto ztráty se ale povedlo poskládat velmi zajímavou kartu, která určitě stojí za shlédnutí přímo na místě nebo zakoupení PPV.

Real Fight Arena porada turnaj v Kosicich fight card
RFA Košice fight card

Turnaj Real Fight Arena (RFA) Košice

Hlavní událost celého večera si vezmou na starost Tomáš Možný a Kamil Minda. Polský King Kong je pro domácí fanoušky známou tváří díky svému působení v konkurenčním OKTAGONu.

Zde se po dvou výhrách dostal velmi rychle k titulové šanci, ale nestačil na Martina Budaye, kterému podlehl ve druhém kole. Zkušený Polák bude určitě sázet na své wrestlingové dovednosti a poté na drtivý ground and pound.

Tomáš Možný je jednou z největších osobností slovenské bojové scény a o jeho návratu k MMA se spekuluje již poměrně dlouho. Někdejší sedmička organizace Glory v těžké váze si na svoji obnovenou premiéru nevybrala nic lehkého, ale i tak je pro nás slovenský bijec favoritem.

Zápas, který rozhodně neproběhne v přátelském duchu. Tak by se dala charakterizovat bitva podle Real Fight pravidel mezi Joiltonem Lutterbachem a Sebastiánem Fapšou.

Slovenský Tank již ve svém mladém věku dokázal, že umí dělat parádní zápasy. Stačí si vzpomenout na souboj s Matějem Kozubovským v Undergroundu, který měl díky oběma aktérům naprosto všechno.

Fapšo má navíc na svého soupeře pořádnou žízeň, což dokázal vyhroceným staredownem. Lutterbach je ale extrémně všestranný a zkušený bijec, který se určitě nezalekne agresivního nástupu slovenské mlátičky. Zápas, ve kterém půjde o čest a slávu, je zárukou kvalitní štípané, která zvedne diváky ze sedaček.

Josef Wittner se dlouho připravoval na největší zkoušku dosavadní kariéry, kterou měl představovat legendární Petr Monster Kníže. Bohužel, zranění českého bojovníka tyto plány poslalo k ledu, a tak se Jožko utká s Angličanem Chrisem Astleym.

Ten jede na vítězné šňůře 7 zápasů a prosazuje se hlavně kvalitním BJJ. Wittner je oproti tomu všestranný borec, který si umí pomoci wrestligem, ale i solidně zaboxovat.

Zápas, jehož vítěz by měl mít zaručenou titulovou šanci. Právě takový náboj bude mít souboj mezi Davidem Hoškem a Nenadem Avramovičem. Ten se na RFA Grand Opening postaral o jedno z největších překvapení, když si poměrně snadno poradil s Milanem Ďatělinkou.

David Hošek se v MMA stále rozvíjí, ale vždy bude platit, že jeho hlavní síla je v boxu. Zajímavý souboj s pořádnou motivací pro oba nás také čeká tuto sobotu.

Karta, zápasy a program RFA 4 Košice

Tomáš Možný vs. Kamil Minda
Joilton Lutterbach vs. Sebastián Fapšo
Jozef Wittner vs. Chris Astley
Nenad Avramović vs. David Hošek
Zsolt Balla vs. Jevgenij Orlov
Rade Novakovič vs. István Véreb
Michal Zátorský vs. Luboš Lesák
Jakub Batfalský vs. Samuel Daňko
Kamila Šmiková vs. Beáta Juhász
Roman Savenchuk vs. Dominik Toporcer
Jakub Barna vs. Petr Stříž

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!