top fight logo export web
Abdelaziz Makhachev Oliveira

Abdelaziz: Oliveiru neuznávám. Šampion to nikdy nebyl. Měl i slabé soupeře

Ali Abdelaziz má vůči Oliveirovi jisté výhrady. „Jak ho můžete považovat za šampiona, když ještě nikomu pořádnému nečelil?!“

Hlava stáje Dominance MMA pokračuje v tom, co jí jde nejlépe, což je vyvolávání kontroverzností.

Charles „do Bronx“ Oliveira má na kontě jedenáct výher v řadě a jména soupeřů jsou dle mnohých podobně zvučná jako ta, kterým čelil Khabib Nurmagomedov. Abdelaziz to ovšem vidí úplně jinak.

„Všichni Oliveiru považují za šampiona, což mě velmi zaráží, protože ještě nikomu pořádnému nečelil,“ udivil slavný manažer.

Podle mě to ani nikdy nebyl skutečný šampion. Khabib mu pouze dovolil, aby v době jeho nepřítomnosti chvíli držel pás, než ho předá Islamu Makhachevovi,“ řekl Abdelaziz reportérovi Schmovi.

khabib makhachev oliveira

Právě ve spojitosti s Makhachevem se hovoří, že ještě neporazil žádné velké jméno, aby mohl jít o titul. Sám „do Bronx“ na toto kolikrát upozorňoval, a proto duel s Islamem dlouho odmítal. Zlomil ho až plat, který mu Dana White za tento duel nabídl.

„Khabib je nejlepší lehká váha celé historie, na tom se nic nemění. Své žezlo pouze předá Makhachevovi přesně tak, jak se původně plánovalo. Makhachev si Oliveiru osedlá jako koně a nic mu nedovolí,“ má jasno Abdelaziz.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!