top fight logo export web
Charles Oliveira ufc 269

Oliveira: Fight s Makhachevem nepřijmu, dokud mě nepřesvědčí, že si mě zaslouží

Charles Oliveira se považuje za nejlepšího MMA zápasníka planety a v takovém postavení si údajně může určovat podmínky, komu bude čelit.

Bohužel pro věrné fanoušky, kterým záleží na žebříčcích, to znamená, že si „do Bronx“ po výhrách nad Chandlerem, Poirierem a Gaethjem hodlá vybírat, proti komu se postaví. A ten soupeř nemusí dávat zrovna nějaký velký smysl.

Sdělil jsem to už vedení UFC a chci McGregora, to je momentálně největší zápas, který můžeme v rámci lehké váhy uskutečnit. Jsem momentálně nejlepší MMA zápasník planety a on je bývalý nejlepší zápasník planety. Myslím si, že to můžeme skvěle zkombinovat,“ sdělil dobře naladěný Brazilec, o jehož dovednostech po poslední výhře nemůže už tolik lidí pochybovat.

Co ale bude s Makhachevem, jenž má na kontě deset výher v řadě? „Realita je taková, že Makhachev stále není na mé úrovni. Tím nemyslím, že je nějak špatný, ale prostě si ten zápas se mnou ještě nezasloužil. Nejprve mě musí přesvědčit, že na tu špičku patří, což znamená, že porazí nějaká významná jména, jako je například Beneil Dariush,“ konstatoval Olivera pro MMA Fighting.

„Nemám sice ve své moci pás, ale i tak lidé vědí, kdo je pravým šampionem. Jsem to já. A myslím si, že mám po tom všem nárok požádat UFC, aby mi vytvořilo nějaký turnaj uchazečů, z nichž vzejde jeden titulový vyzývatel. A když to bude Makhachev, tak se s ním pak utkám, nemám s tím problém. Jen ať mi dokáže, že na ten vrchol vážně patří,“ dožaduje se Oliveira.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.