top fight logo export web
adesanya pereira 1

Adesanya odhalil, jaké změny plánuje udělat do další odvety s Pereirou

Ačkoliv má proti Pereirovi už tři prohry v řadě, stále zůstává sebejistý, že je lepší a že jej dokáže porazit.

Israel Adesanya na turnaji UFC 281 přišel o svůj pás šampiona, co v pátém kole prohrál na technické KO proti svému starému brazilskému rivalovi Alexu Pereirovi. Bohužel pro bývalého mistra divize střední váhy, nebylo mu nic platné, že před vstupem do poslední fáze boje vedl 3-1 na body a od výhry ho dělily jen desítky vteřin.

S ohledem na to, jak dlouho Adesanya ve střední váze UFC vládl, nebylo žádných pochyb, že je okamžitá odveta logickou možností. Už teď se na ni „Stylebender“ po té psychické stránce připravuje a během svého vystoupení ve Flagrant podcastu dokonce i zmínil, co plánuje příště udělat jinak.

„Do příště už nebudu Alexe tolik okopávat, jako jsem to dělal teď. Snížím kadenci low kicků, ale naopak do svého stylu zapojím více wrestlingu. A věřte mi, já umím wrestlit. Dokážu vymyslet takový plán, který Alexovi znemožní jeho hru. Namixuju to tak, že nebude vědět, kde mu hlava stojí,“ burcoval dnes už bývalý šampion.

„Stále cítím, že jsem lepším MMA bojovníkem, než je on. Už teď jsem kontroloval drtivou většinu zápasu a nebýt toho zranění nohy a předčasného zásahu rozhodčího, dokráčel bych si pro vítězství. To je věc, která mě na tom mrzí. Sudí mi měl prokázat více důvěry, protože jsem jinak vůbec nebyl nahulený,“ vyjasňoval Adesanya.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!