top fight logo export web
Adesanya Pereira

Adesanya: Válka s Pereirou je pro mě hodně osobní, je to nejdůležitější fight mého života

Na světě není mnoho lidí, kteří by si mohli říct, že porazili Israela Adesanyu. Alexovi Pereirovi se to ovšem podařilo, a rovnou dvakrát, a právě teď se stane šampionovým novým vyzývatelem.

UFC 281 se uskuteční již 12. listopadu, což znamená, že veškeré bojové přípravy právě finišují. Na stranu přijde hlavně ta mentální příprava, která je také nesmírně důležitá. Adesanya ví, pod jak velký tlak je jako šampion nyní vystaven.

Mnoho lidí mu připomíná, že ho Pereira opět „vykuchá“. Mluví o tom dokonce i jeho vlastní fanoušci, které nigerijský bijec ujistil, jak důležitá pro něho tato bitva je.

„Přátelé, děkuji za vaše obavy. Dovolte mi vás ujistit, že k tomuto zápasu přistupuji nejpečlivěji, jak jen to jde. Připravuji se jako nikdy a jsem si moc dobře vědom, že je tohle ten nejdůležitější fight v celém mém životě,“ přiznával Adesanya na svém YouTube kanálu.

„V tomhle duelu nejde jen o titul. Čert vem titul, tohle je velmi důležité proto, jelikož jsem s Pereirou už dvakrát prohrál. Bylo to v kickboxu, teď ale přejdeme do mého světa a tady mu to musím vrátit. Když ho dám, tak si konečně budu moct říct, že jsem nejlepší na světě,“ uvedl Adesanya, který ve střední váze UFC ještě nenašel žádného přemožitele.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!