top fight logo export web
Alex Pereira se stal sampionem UFC

Alex Pereira reaguje na drsné posměšky od Khamzata Chimaeva

Alex Pereira sice vyhrál mistrovský pás, ale mnohem hlasitější byl Khamzat Chimaev, který vyřvával, že by takového šampiona sfouknul hned v prvním kole.

Khamzat je slibně se rýsující hvězdou organizace, která své síly hodlá rozprostřít do několika váhových kategorií. Proto kdyby to šlo, vyslal zprávu směrem k UFC, aby mu okamžitě přehodilo Alexe Pereiru, jelikož by s ním neměl dlouhého trápení.

„Ha, ha, Alex Pereira? Kdo to je?“ vysmíval se Chimaev. „Prosím, UFC, dejte mi ho. Dejte mi ho a já ukončím v prvním kole. Je to naprosto snadná výhra. Tohle jsou pro mě vskutku snadné prachy,“ nezapomněl podotknout.

Pereira knokautoval Adesanyu na UFC 281

Pereira: Půjdu na kohokoliv

Alexovi je jedno, kdo jeho příštím soupeřem bude. Ať rozhodne sama organizace.

„Budu připravený na každého, koho přede mě UFC postaví. Utkám se naprosto s každým!“ prohlásil Pereira na pozápasové tiskové konferenci.

„Rád bych poděkoval všem, kdo mi věří a kdo do mě vkládal svou důvěru. A pro ty, co mi stále nevěří, těm připomínám, že jsem otevřený všem typům zápasů. Budu pracovat tvrdě, abych se vypořádal s každou hrozbou (tedy i Chimaevem),“ uveřejnil pokorný brazilský bijec.

Střední váha UFC tedy poznala nového šampiona, který už teď krátce po své korunovaci nestačí počítat nabídky k boji.

Dá se předpokládat, že největší právo bude mít Israel Adesanya, který v divizi do 84 kilogramů až do sobotní noci nenašel přemožitele. A jelikož si nyní říká o odvetu, patrně mu ji UFC dá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!