top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Nějaký Volkanovski? Sfouknul bych ho jako svíčku! ozvala se pérová váha z Bellatoru

Kam se hrabe Alexander Volkanovski, kdyby zamířil do Bellatoru, údajně by zde tvrdě narazil.

Mezi organizacemi často vznikají jisté verbální pře, ovšem A.J. McKee je člověkem, který tuto pomyslnou válku vede s každým, kdo se minimálně v rámci té pérové váhy považuje za dobrého.

Alexander Volkanovski je nepřemožitelný

Když Alexander Volkanovski ovládl turnaj UFC 273, kde přemohl Korejskou Zombie, prohlásil o sobě, že je na všechny soupeře příliš silný. A aby toho nebylo málo, Dana White mu dal za pravdu a Alexe označil za nejlepší pérovou váhu celé historie MMA. Tím ovšem rozvířil velmi temné vody.

„Všichni o Alexovi hovoří jako o nějaké legendě, ale podle mě přitom nepředvedl ještě nic, co by vyloženě stálo za řeč,“ otevřel si ústa A.J. McKee, současný šampion pérové divize konkurenčního Bellatoru, kterého bude nyní čekat odveta s legendárním Patriciem Freirem, jehož v úvodním duelu porazil hned v prvním kole na škrcení.

„Nechci znít, jako že bych ho nějak hejtoval či zneuctíval, přeci jen je to šampion, ale stále mě ničím neohromil. Kdybych se s ním střetl, sfouknu ho jako svíčku. Jeho bojový styl bych hravě kontroval,“ věří doposud neporažený bijec, jehož skóre čítá osmnáct po sobě jdoucích vítězství.

A.J. McKee titul

Kdo dobře vzpomíná, ten si jistě pamatuje, jak se A.J. McKee pasoval do role krále MMA, zejména v pérové váze nevidí na celém světě lepšího bojovníka, než je on.

Velká škoda by pouze byla, kdyby zůstával v Bellatoru, dozajista by svá slova mohl přijít obhájit do UFC, kde na něj bude čekat větší konkurence a také větší výzvy… Pouze s výplatou to už může být horší…

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.