top fight logo export web
Amanda Nunes podvod zapasy

Amanda Nunes podváděla už před naší první bitvou, odhalila Peña

Amanda Nunes je schopná udělat cokoliv, aby si zajistila zisk titulu bantamové váhy. Třeba i šmírovat tréninky soupeřky.

Julianna Peña se loni v prosinci dopustila velkého překvapení, když z pozice papírové outsiderky zaskočila úřadující šampionku Amandu Nunes – dle mnohých nejlepší MMA bojovnici planety.

Odveta byla tedy jednou z logických možností a už tento víkend se dočkáme její realizace. Obě zápasnice toho mohou hodně získat, ale také hodně ztratit. A pochopitelně nyní bude veškerý tlak na straně Nunes, která musí vyhrát, chce-li si obhájit své historické umístění.

„Nikdy jsem si nemyslela, že bych to do ní řekla. Amanda už před naším prvním bojem dokonce šmírovala mé tréninky. Jak jistě víte, natáčeli jsme show The Ultimate Fightera a ona se několikrát vplížila do natáčení a sledovala, co dělám,“ prozradila Peña.

„Někdo by řekl, že to nic není, já jsem však toho názoru, že když vidíte klíčové plány a pohyby některého bojovníka během tréninku, pak na tom můžete zapracovat,“ poznamenala.

Pérová váha bude zrušena, potvrdila šampionka Nunes. Ona sama by ji však ráda zachránila

Veškerou nenávist však odložme nyní bokem… „V každém případě platí, že já a Amanda jsme momentálně dvě nejlepší MMA bojovnice planety. Ona byla šampionka, předala mi svou pochodeň a teď ji nesu já. A jsem připravena si tu pochodeň ponechat. Udělám vše, co bude třeba, abych opět vyhrála,“ uvedla Peña na tiskové konferenci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.