top fight logo export web
dana white smich

Ani Dana White to nedával, a tak si místo zápasu Namajunas vs. Esparza raději pustil box

Dana White byl na jednu z nejméně napínavých titulových bitev v celé historii UFC skvěle vybavený a celých 25 minut strávil sledováním boxu.

Jelikož bývají sobotní noci dobou, kdy se častokrát koná vícero bojových akcí, byl i Dana White na svůj turnaj dobře připravený.

Normálně zaujal své místo v první řadě přímo u klece, ale na monitoru mu běžel boxerský zápas Saula Alvareze s Dmitry Bivolem. A nutno říct, že si tento souboj sám šéf UFC užil mnohem více jak duel Namajunas s Esparzou.

„Sami jste mohli slyšet diváky v hale, jak dávali najevo svou nespokojenost s průběhem zápasu,“ reagoval Dana White na tiskové konferenci na vyústění první z titulových bitev.

„Kolik že to daly obě holky dohromady signifikantních úderů? 68 za 25 minut?“ podivil se. Na jeho tváři se přitom objevily známky zloby a znechucení.

„Vím, že se Rose teď dožaduje odvety, ale já v ní nevidím logiku. Podle mě tu divizi necháme normálně plynout a uvidíme, co se vyvine. Počítal bych zjevně s tím, že duel mezi Jedrzejczyk a Zhang bude o post titulové vyzývatelky,“ řekl White.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.