top fight logo export web
Colby Covington měl mít zápas v UFC, ale nedošlo na něj

Až s Masvidalem skončím, už nikdy nebude stejným člověkem, věstí Covington

Colby hodlá zavést svého bývalého týmového parťáka do těch největších hlubin oceánu, ze kterých se už nikdy nevrátí stejný.

Papírové předpoklady hovoří v jeho prospěch a stejně tak i bojový styl. Colby se nepochybně pokusí využít svého wrestlingu, o němž tvrdí, že s ním už kdysi Jorgeho pravidelně mučil na zemi. A tentokrát je ještě lepší, než byl dříve.

„Tohle je pro Jorgeho konečná. Přál jsem si, abych mohl být tím posledním hřebíkem do jeho rakve, a to se mi vyplnilo. Bohužel pro toho Jidáše, nebude se jednat o žádnou důstojnou rozlučku s kariérou, naopak při ní bude dost trpět,“ otevřel si ústa Colby.

„Jorgeho čeká drsné probuzení do reality. Až s ním skoncuji, už nikdy nebude tím stejným člověkem. A nezáleží na tom, kolik mu UFC za tento fight zaplatí. Až se probudí v nemocnici, žádné peníze mu nepomohou,“ řekl v promo videu organizace.

Čirou náhodou podobně sebevědomá slova vede i Masvidal, který se zaručil, že Covingtona knokautuje. Neví sice ještě, v jakém kole to KO přijde, ale rozhodně svého soupeře nenechá opustit oktagon při vědomí.

5. března nás tedy nepochybně bude čekat skvělá podívaná, z níž jenom jedna strana může vzejít jako vítězná. A ta strana bude moct pokračovat ve své kariéře s hlavou vztyčenou, naopak pro poraženého bude ta cesta na vrchol mnohem delší a náročnější.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.