top fight logo export web
oliveira makhaev mma

Balamutí, nebo říká pravdu? Podle Abdelazize je nový zápas o titul lehké váhy UFC hotovou věcí

Manažer Ali Abdelaziz stihl uveřejnit horkou novinku. UFC prý oficiálně domluvilo nový zápas o uvolněný titul lehké váhy.

Možná je na to ještě brzy, jelikož Charles Oliveira teprve nedávno dobojoval, ale už teď by měl vědět, kdo bude jeho příští soupeř.

„Je to Islam Makhachev. Nejenže je to domluvené, ale navíc známe i přibližný termín,“ prozradil Ali Abdelaziz pro server BT Sport.

Zdali lze však dané prohlášení brát jako ověřené a definitivně potvrzené, to je pro tuto chvíli mírnou záhadou.

Abdelaziz je sice vlivný člověk, ale zároveň je o něm známo, že častokrát mluví z cesty. Kolikrát bývá cílem jeho řečí vzbudit zájem veřejnosti, ačkoliv nemusí říkat zrovna pravdu.

Pokud by se tento scénář naplnil, znamenalo by to, že Charles Oliveira upustil od svého nároku, aby Makhachev nejprve čelil nějakému velkému soupeři z elitní pětky žebříčku, než bude vpuštěn do boje o pás… Na druhou stranu se také mohl vložit do hry Dana White a Charlese přemluvit.

První semínko očekávání tedy bylo zaseto, nyní už jen zbývá čekat, co z něho vykvete a zdali nám UFC potvrdí, že je toto skutečně bitva, na kterou se v rámci divize lehké váhy máme připravit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.