top fight logo export web
Islam Makhachev ufc 267

Makhachev: Všichni vědí, že by se mi Oliveira vzdal. Umí machrovat jen proti postojářům

Islam Makhachev pokračuje v náletu, který zorganizoval na bývalého šampiona Charlese Oliveiru.

Právě s ním se snaží si vynutit zápas, do kterého by byl vhozen mistrovský titul. A většina fanoušků si už teď jistě přeje vědět, jak by jejich vzájemné měření sil dopadlo.

Oliveira ovšem razí heslo, že se s Makhachevem neutká do doby, než jeho ruský protějšek ukáže, že na tu vrcholnou úroveň vážně patří. „Když se podíváte na mé a jeho resumé, nedá se to srovnávat. Ať mi Islam nejprve ukáže, že si ten boj o pás zaslouží, at porazí pár zvučných jmen. Zatím nedal nikoho z nejlepší pětky žebříčku,“ zněl jeho požadavek.

Jenže tímto proslovem způsobil požár na střeše. „To se to Charlesovi povídá, když ani on sám nebojuje s opravdovou konkurencí. Poirier, Chandler, Gaethje… Zatím si vybírá jen samé postojáře, kteří ho sice trefí a srazí na zem, ale už za ním na tu zem neběží, aby ho dobili,“ poznamenával Makhachev.

„Se mnou by to bylo odlišné. To já bych s ním na tu zem šel od prvních sekund zápasu a ukázal mu, že je dagestánský grappling nejlepší ze všech. A všichni víme, že by se mi dřív nebo později vzdal, protože přesně tak to má ve zvyku. Jakmile jde do tuhého, tak se vzdává. Takto to v UFC udělal už minimálně desetkrát,“ pronesl Makhachev, který shodou okolností použil frázi, kterou nedávno vyřkl i Justin Gaethje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.