top fight logo export web
Charles Oliveira vyhra ufc 262

Během jedné noci dokážu vypnout Conora i uškrtit Diaze, dejte mi šanci to dokázat, žádá Oliveira

Charles Oliveira hodlá dokázat, že je nejlepším žijícím MMA bojovníkem planety. A tak si říká o dva soupeře během jedné noci.

S cílem si pořádně přivydělat nyní hodlá brazilský bojovník uplatnit svůj potenciál. Do dalšího zápasu si neříká o Makhacheva, který ho nijak finančně nezabezpečí, naopak chce Conora McGregora nebo Natea Diaze, což jsou divácky mnohem lákavější volby.

A aby toho nebylo málo, rozhodl se Charles celou situaci okořenit něčím, co tu ještě nikdy předtím nebylo. Protože si nyní hodně věří, rád by přemohl dva soupeře během jedné noci.

„Jen tak mimochodem, rád bourám rekordy, a tak bych chtěl pokořil další… Chci zápasit dvakrát během jedné noci. Dokážu knokautovat Conora a hned na to uškrtit Diaze… Co si o tom myslíš, Dano White?“ vznesl Oliveira svůj požadavek.

conor mcgregor

Samozřejmě, že s něčím takovým nelze počítat, přesto by případná realizace souboje s Conorem McGregorem úplně nereálná být nemusela, jen nejspíše ne v žádné dohledné době. Notorious stále laboruje se zraněnou nohou a dle nových informací má být mimo hru až do konce roku.

Nutné také připomenout, že divize lehké váhy potřebuje šampiona, proto se nabízí ta myšlenka zápasu s Oliveiry s Makhachevem… Pokud tedy nebude Makhachev přinucen ještě bojovat s Dariushem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.