top fight logo export web
Nate Diaz Muhammad Chimaev

Belal Muhammad si přeje, aby Diaz naštval UFC a ukončil Chimaeva. Jak mu plánuje pomoct?

Pokud se má Nate Diaz rozloučit s UFC, ať to udělá ve stylu a všechny naštve. Belal Muhammad je mu připraven pomoct.

Na turnaji UFC 279, který se má konat 10. září, dojde ke střetu mezi Khamzatem Chimaevem a Natem Diazem. Ač tento duel nebude o titul, je vypsán na pět kol a headlinuje celému velkému galavečeru.

Belal Muhammad vyjádřil názor

Jak dobře víme, pro Diaze je to poslední zápas smlouvy s UFC. Mnozí to chápou tak, že organizace chtěla ještě naposledy využít jeho služeb, a proto mu předhodila to nejtěžší a divácky nejatraktivnější sousto.

Dle papírových předpokladů má tato bitva předem jasně definovaného vítěze. Všichni, včetně Dany Whitea, si přejí vidět Chimaeva vyhrát. A to je samo o sobě důvodem k tomu, proč se je všechny pokusit naštvat.

nate diaz slovni utok

Může Nate Diaz překvapit?

„Je mi jasné, o co tu jde,“ ujal se slova velterový zápasník Belal Muhammad. „Khamzat je novou hvězdou organizace, a proto ho všichni tlačí vzhůru. Naschvál mu dali Natea Diaze, aby si připsal jasnou výhru a ještě více se proslavil. Mě osobně to štve a rád bych s tím něco udělal,“ řekl.

„Všichni očekávají, že Khamzat bude v tomto boji jasně dominovat. Byla by vskutku sranda, kdyby se mu to nepovedlo. Já jsem připravený Nateovi pomoct. Chci, aby tento zápas vyhrál, jsem na jeho straně,“ poukazoval.

„Gilbert Burns nám ukázal, že je Chimaev zranitelný. Velmi rád Nateovi pomůžu s tréninkem, aby se co nejvíce ubránil strhům a držel boj v postoji. Pokud by Chimaev padl, byla by to ta největší bomba. Všichni by se naštvali. To za to stojí,“ doplnil Muhammad s ďábelským úsměvem.