top fight logo export web
Michael Bisping se vrací k MMA

Bisping vysvětlil, za jakých okolností se Rockhold ještě stane šampionem

Mnozí se tomu smějí, ale Luke Rockhold se opravdu vrací s úmyslem, že se opět stane šampionem, říká Bisping!

Než se Luke odebral na odpočinek, loučil se několika prohrami v řadě. Všechny navíc přišly formou drsného knokautu, což je jeden z hlavních důvodů, proč se v jeho schopnosti přestalo věřit.

Málokdo mohl počítat s tím, že se bývalý šampion střední váhy ještě vrátí, on to však učinil (resp. učiní). A aby toho nebylo málo, při propagaci svého comebacku mluví o mistrovském pásu a sesazení Israela Adesanyii z trůnu.

Je vůbec takovýto úkol pro něho ještě možný? Z papírového hlediska příliš ne, ale přesto tu jsou tací, kteří věří, že by to mohl dokázat.

Michael Bisping potvrdil, že mu přišla nabídka k zápasu. A může jít o velkou věc

Jak porazí Costu, všichni to pochopí, tvrdí Bisping

Rockholdovi byl pro jeho návrat za soupeře vybrán Paulo Costa. Tento zápas nám hodně napoví, jaké skutečně budou jeho ambice.

„Máte právo o Lukem pochybovat, ale ten člověk teď vážně maká. A slyšel jsem, že tréninky s Khabibem nejsou žádná lahoda. Jestli toho starého pardála nutí jít až na pokraj svých možností, pak tu určitě existuje nějaká šance, že v něm probudí druhý dech,“ tvrdí bývalý mistr střední váhy Michael Bisping.

„Zápas s Paulem Costou nám všem hodně napoví. Pokud tady Luke vyhraje, vůbec bych se nedivil, že by se nemohl stát ještě šampionem. A že byste mu proti Adesanyovi nevěřili? Možná nebude mít takové reflexy a rychlost, ale on s ním v postoji bojovat nebude,“ poznamenává.

„Všichni víme, jak dobrá je Lukeho zem. Všichni víme, jakou má pozemní kontrolu. Pokud nám tvrdí, že cítí, že může Adesanyu porazit, určitě nemluví nadarmo. Zem je zaručeně tou cestou,“ přidal Bisping.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.