top fight logo export web
khabib ferguson mma vzajemny zapas

Bisping vysvětluje, proč se fanoušci ještě dočkají zápasu Khabiba s Fergusonem

Občas všechny příběhy potřebují mít dopsaný svůj konec a ten Khabibův s Fergusonem by se toho svého mohl ještě dočkat.

Ačkoliv byl jejich vzájemný zápas kvůli nepřízni osudu pětkrát zrušen, nyní si i Dana White hraje s myšlenkou, že by oba borce nechal šéfovat nové sérii show The Ultimate Fighter.

V klasickém případě se trenéři vždy ve finále postaví proti sobě. V tomto případě by údajně udělal výjimku a trenéry nechal, ať se rozhodnou sami. Odolali by tomu pokušení?

Tohle bude brzo nový šampion střední váhy! řekl Michael Bisping a ukázal prstem na svého krajana

Podle mě na fight dojde, hovoří Michael Bisping

Khabib se pomalu nachází už dva roky v důchodu, ale údajně mu bude stačit jen trocha toho „přičichnutí“ a ihned dostane chuť se vrátit. Zejména, pokud jeho soupeřem bude starý dobrý sok Tony Ferguson.

„Já sám jsem byl trenérem v Ultimate Fighterovi. A to rovnou dvakrát. Proto vím, že je prakticky nemožné udržet emoce na uzdě. Jakmile Khabib ucítí tu atmosféru, jakmile chytí tu slinu a řeknou si s Fergusonem pár osobních poznámek, tak nebude chtít jinak než s ním ty spory urovnat v kleci,“ myslí si Bisping.

„Mnoho lidí si to ani neuvědomuje, ale jako trenéři máte v Ultimate Fighterovi spoustu povinností. Je to brutální rozpis, mnoho práce. Ta bojová atmosféra a soutěživost jsou tam nonstop cítit. Proto věřím, že k tomu souboji mezi Tonym a Khabibem ještě dojde.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.