top fight logo export web
Big John McCarthy: Je to jen otázka času, než UFC Fergusona propustí

Tony Ferguson vysvětlil, proč musel odmítnout Oliveirovu nabídku ke společnému tréninku

Tony Ferguson dostal od Charlese Oliveiry nabídku, aby oba borci zahájili společné tréninky. El Cucuy ji však musel zdvořile odmítnout.

Někdo se musí chytat za hlavu a ptát se proč, vždyť Charles Oliveira má to nejlepší jiu jitsu široko daleko, jenže bojové dovednosti nejsou jedinou vlastností, na kterou bychom se měli zaměřovat.

Tony Ferguson je výjimečné individuum, které častokrát trénuje na vlastní pěst. Dříve mu to fungovalo a věří, že se ke svému starému já ještě vrátí.

„Charlesovu nabídku jsem musel zdvořile odmítnout, protože vím, že se spolu my dva v budoucnu ještě střetneme,“ vyjasňoval Ferguson.

„Už před turnajem UFC 274 jsem k němu přišel a varoval ho: ‚Hej, kluku, zůstaň v pozoru, protože se k tobě blížím.‘ Já sám vím nejlépe, co mám dělat, abych opět vyhrával. Nějaké rady nepotřebuji,“ myslí si.

Nyní se ovšem El Cucuy musí zotavit z toho drsného KO, které mu uštědřil Michael Chandler. Podle lékařů by neměl až dva měsíce nic dělat.

„Potřebuji teď chvíli pauzu, ale pak se vrátím zpátky a budu silnější než kdy jindy. Chybami se člověk učí a já vím, že proti Chandlerovi rozhodla jedna maličkost, protože jsem jinak ten souboj měl slibně rozehraný,“ tvrdí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.