top fight logo export web
prochakza souper ufc vyzvy

Blachowicz: Je to jasné, Procházka má strach. Ví, že ho můžu ukončit

Jan Blachowicz volí novou metodu trashtalku a doufá, že se na poslední chvíli pokusí Procházku ještě přesvědčit ke vzájemné bitvě.

Karty byly v podstatě již odhaleny, ale ani to polskému veteránovi nebrání, aby se ještě nepokusil zvrátit pro něj nepříznivý chod situace.

Sám Dana White na prosinec letošního roku plánuje odvetu mezi Procházkou a Teixeirou. Blachowicz se ale mezitím snaží dát celému světu najevo, že k tomuto scénáři došlo poté, co jej Jirka zbaběle odmítl. Věděl moc dobře, že by dostal KO…

Jan Blachowicz Aleksandar Rakic ufc vegas

Blachowicz se cítí uražen

„Aby bylo jasno, neříkám, že Jirka není dobrý bojovník, ale určitě nedosahuje mé úrovně. V postoji má hned několik mezer, na které bych dokázal zaútočit. A on si je toho vědom,“ poznamenával devětatřicetiletý polský veterán.

„Jirka má šílený styl, avšak mé postojové dovednosti a síla úderu jsou lepší, a proto věřím, že bych ho hravě knokautoval,“ zmínil se Blachowicz v rozhovoru pro MMA Fighting, kde si očividně snažil jít po hlavě za svým cílem, kterým je pás šampiona.

„Všechna úcta Gloverovi, ale on prohrál, tak by měl stejně jako já odzápasit ještě minimálně jeden zápas, než se dočká titulové odvety. Může si to dát například s Magomedem Ankalaevem…,“ navrhl Blachowicz.

Je to tak trochu paradox. Někomu by se mohlo zdát, že se sám Blachowicz snaží vyhnout Ankalaevovi, a tak ho předhazuje ostatním. Tento ruský bijec totiž začal do Jana pravidelně a silně rýpat a chce si s ním vynutit zápas, který by pro příští rok určil nového titulového vyzývatele.

Blachowicz ochutnává vlastní medicínu, provokuje ho rival z divize