top fight logo export web
rakic zraneni mma

Blachowicz nesouhlasí s Rakičem a vysvětluje, proč vyhrál zaslouženě

Aleksandar Rakič se dožaduje odvety už jen proto, že nad Janem vyhrával a pouze zásah osudu rozhodl o jeho prohře.

Jejich bitva se přesunula již do třetího kola, když v tom se zničehonic rakouskému bijci podlomilo koleno a on skončil na zemi v bolestech. Indikace: přetržené kolenní vazy.

Blachowicz tedy oslavil výhru formou technického KO a teď se díky tomu dostal do role nového titulového vyzývatele. S tím ale Rakič zcela tak souhlasit nemohl.

„Až do toho osudného okamžiku jsem jasně vyhrával na body. S příchodem mistrovských kol bych navíc Janka čím dál více rozebíral, takže by neměl žádnou šanci. Odveta by měla být automatickou záležitostí,“ myslí si.

Jan Blachowicz Aleksandar Rakic ufc vegas

Ale je asi sám, kdo to takto vidí. Polský veterán je jiného názoru.

„Hlavní rozdíl mezi mnou a Aleksandarem byl v tom, že já jsem více zocelený. Jsem připravený jít skrze bolest a rvát se, když mi okolnosti nejsou nakloněny. Mé tělo bylo připraveno jít do čtvrtého i pátého kola, zato jeho už ne,“ odpověděl Blachowicz.

„Vyhrál jsem zaslouženě. Byly to totiž moje rány, které oslabily jeho nohu. Porazil jsem číslo tři žebříčku polotěžké váhy, titulová bitva by tedy měla být moje,“ podotkl. A shodou okolností mu i takový Glover Teixeira dal za pravdu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.