top fight logo export web
kamaru usman ufc top

Blachowicz vítá duel s Usmanem: On mě vyzval, tak by bylo fajn, kdyby teď neustoupil

Nigerijská noční můra si otevřela pusu a nyní se od ní vyžaduje, aby svá odvážná slova obhájila.

Kamaru Usman se nechal slyšet, že se hodlá stát šampionem dvou váhových divizí. Protože však střední váze vládne jeho dobrý přítel Israel Adesanya, je proto připravený přeskočit až do polotěžké váhy, kde by pro něho lidé, jako je „nějaký“ Blachowicz, údajně nepředstavovali žádný problém.

„Nechci znít neuctivě, protože toho Jan za svou kariéru hodně dokázal, ale věřím tomu, že i kdybych přešel za ním až do devadesát trojky, tak s ním nebudu mít žádný problém. Velmi rád ho vyzvu. Že porazil Adesanyu, to nepočítám, tohle je přesně ten typ zápasu, který bych jasně vyhrál,“ věří.

A jen u polského veterána to nekončí. „Přijde mi, že v polotěžké váze chybí kvalitní wrestleři. Vidím tam pro sebe vskutku slibnou budoucnost, pokud se tam jednoho dne vydám,“ uvedl.

Jan bohužel ve své moci nemá teď žádný pás, ale to ještě neznamená, že se nemůže cítit slovy Usmana pobouřen. Naopak „Nigerijskou noční můru“ pobízí, aby se šla předvést, když si tak mocně věří.

„Kamaru je nejlepší MMA bojovník světa, že? Takže pokud si tedy tak moc věří a hodlá mě přede všemi porazit, jak sám říká, tak budu velice rád, když to přijde udělat. Věřím tomu, že to bude skvělý a pro diváky velmi zajímavý fight.

Předem však varuji, aby se Kamaru nedivil, protože už jsme tu měli jednoho Nigerijce, který rovněž tvrdil, jak mě porazí. Výsledek znáte sami,“ připomínal Blachowicz svůj duel s Adesanyou, kterého přejel na body.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.