top fight logo export web
Curtis Blaydes bojovnik

Blaydes: Myslím si, že mě od boje o titul dělí dvě výhry, ale vím, že to zvládnu

Curtis Blaydes je elitní těžkou vahou, která má na to stát se šampionem, pouze ji vždy chybí jeden potřebný krůček.

Momentálně se tento bojovník s ostrou přezdívkou „Razor“ chystá na zápas, který svede s talentem Tomem Aspinallem. To je mimochodem v UFC doposud ještě neporažený bijec, jenž je mnohými považován za černého koně divize.

„Je mi ctí, že budu čelit dalšímu elitnímu soupeři. Koneckonců je to úděl každého člověka, který má ambice stát se šampionem, aby porazil to nejlepší, co se mu postaví do cesty,“ prohlásil Razor.

„Všichni vědí, že jsem na titulové misi, a nebudu mít klid, dokud ji úspěšně nezavrším. Nebudu říkat jak, ale očekávám, že Toma porazím, jen na titulovou šanci to asi ještě stačit nebude i vzhledem k tomu, jaké má UFC s těžkou vahou teď plány (Jones vs. Miocic a následně vítěz proti Ngannouvi),“ řekl.

„Každopádně očekávám, že po Tomovi dostanu vítěze duelu Tai Tuivasa vs. Ciryl Gane a pak se stanu novým vyzývatelem. Taková je má trasa. Není snadná, ale vím, že ji zvládnu,“ podotkl jedenatřicetiletý bijec.

Derrick Lewis sampion

Curtis Blaydes se pokaždé pere se špičkou divize, kterou doposud zvládal porazit, ovšem jak se ukázalo, doposud mu nechutnali dva stylově velmi podobní soupeři – knokautéři. Tím prvním je Francis Ngannou, který Razora porazil dvakrát na TKO, a jednou to byl Derrick Lewis, který dokonce vyhrál na čisté KO. To se mu však podařilo vytáhnout v době, kdy značně dostával na frak.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.