top fight logo export web
nate diaz ufc souper konec

Bomba je venku! Nate Diaz má soupeře, který ho vyprovodí z UFC. A to doslova

Nate Diaz se dočkal. Konečně má naplánovaný zápas, po jehož naplnění si už nebude muset s UFC lámat hlavu.

Dlouhé měsíce volal a nadával na vedení organizace a žádal ji, aby ho propustila ze smlouvy. Dana White ovšem věděl, že je Nate jeho zlatým žolíkem, a tak ho nehodlal pustit jen tak.

„Diaz se snažil jednat s týmem Jakea Paula o boxerském zápase. Tuto drzost si dovolil, ačkoliv má s námi platný kontrakt na ještě jeden zápas. Až ho naplní, ať si dělá, co jen chce, ale teď je stále s námi,“ reagoval Dana White, který si kalifornského bojovníka chystal do té největší možné bitvy. A její čas právě nadešel.

„Nate Diaz a Khamzat Chimaev se verbálně dohodli na vzájemném zápase, který svedou 10. září v lasvegaské T-Mobile Areně!“ informoval novinář Brett Okamoto. „Main event, pět kol a poslední Diazův zápas v jeho aktuální smlouvě s UFC,“ podotýkal.

Nate Diaz se nechal zlomit

Nate původně mohl s Khamzatem bojovat v březnu. Realizaci tohoto souboje ale doprovázela řada komplikací.

„UFC mi dlouhou dobu nikoho nenabízelo, ale pak mi navrhli, že můžu dostat Khamzata Chimaeva. Řekl jsem, že to je sráč, ale jdu do toho. Dal jsem jim své slovo, uzavřeli jsme dohodu, jenže pak jsem se dozvěděl, že ten ču*ák o mě nemá zájem,“ prozradil Nate.

„Domluvili jsme termín, ale Chimaev si postěžoval, že se kvůli potížím s vízem nestihne včas dostavit. Následně jsem od něho slyšel, že se žení a nemá na zápas čas, a to už byla chvíle, kdy jsem se na něj vysral,“ popsal, jak vše probíhalo.

„Takže se s tím smiřte, žádný fight s Chimaevem nebude, chci jen opravdové soupeře, co si na nic nehrají, co se nebojí, co si nevymýšlí a co si nestěžují. Jsem připraven naskočit klidně hned, každopádně nejpozději závěrem léta chci být z UFC venku,“ oznámil svůj plán.

A jak je tedy nyní známo, Nate svůj původní plán pozměnil. UFC ho prakticky do jiné bitvy nepustilo, a pokud se chtěl ze své smlouvy konečně vybojovat, musel kývnout na fight s Chimaevem. A to on také udělal.

Boj, který byl odhalen již dříve

Opět jednou se tak ukázalo, že měl Chael Sonnen pravdu. Bývalý UFC zápasník a nynější analytik ve svém podcastu uveřejnil, že má nějaké zákulisní informace, které pojednávají o duelu mezi Natem a Khamzatem. Ty nyní byly potvrzeny.

„Přátelé, mám pro vás další zprávičku, která ke mně přišla z mého dobrého zdroje. Nate Diaz právě v UFC podepsal smlouvu k zápasu,“ řekl Sonnen před několika dny.

„Diaz má domluvený fight a u této informace bych se měl zastavit. Neberte to jako nějaké oficiální oznámení, tak to určitě není, ale sdílím vám nějaké soukromé info, že by mělo jít o Khamzata Chimaeva,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!