top fight logo export web
Nate Diaz souper

Sonnen: Mám zákulisní info a vím, kdo bude příští soupeř Natea Diaze

Dana White, zdá se, konečně Nateu Diazovi doručí poslední fight smlouvy. A dost možná to bude už brzy.

Kalifornský bijec se nechal slyšet, že by rád z UFC „vypadnul“ co nejdříve. Jednak toho čekání má už plné zuby a jednak by si rád na konci roku střihl dobře zaplacený boxerský fight s YouTuberem Jakem Paulem.

Kdo by tedy mohl Natea vyprovodit do MMA důchodu? UFC veterán a současný analytik Chael Sonnen údajně opět dostal nějaké zákulisní „info“, které by nám mohlo napovědět.

Nate Diaz vs. Khamzat Chimaev

„Přátelé, mám pro vás další zprávičku, která ke mně přišla z mého dobrého zdroje. Nate Diaz právě v UFC podepsal smlouvu k zápasu,“ řekl Sonnen ve svém pravidelném podcastu a pochopitelně tak vzbudil pozornost všech posluchačů.

„Diaz má domluvený fight a u této informace bych se měl zastavit. Neberte to jako nějaké oficiální oznámení, tak to určitě není, ale sdílím vám nějaké soukromé info, že by mělo jít o Khamzata Chimaeva. Není to stoprocentní, ale ukazuje to na něj,“ přidal.

Sonnen měl už několikrát v minulosti pravdu, ovšem také se pochopitelně i párkrát spletl. Věci zejména v UFC, kde nás každou chvíli potkávají nějaká zranění, se mohou změnit ze dne na den. Je tedy na nás, jak si tuto informaci přebereme.

Že by Nate změnil svůj názor?

Je nutné zároveň připomenout, že se Nate na Khamzata už jednou vykašlal. Oba borci spolu měli bojovat v červenci, kdy se to ale „Borzovi“ nehodilo, jelikož měl potíže s vízem.

Domluvil se tedy náhradní termín, a ten Khamzatovi rovněž nevyhovoval, protože se účastnil svatby. Na toto Diaz zareagoval slovy, že na Chimaeva už sere a že s ním nechce nic mít.

Khamzat Chimaev Kadyrov

„UFC mi dlouhou dobu nikoho nenabízelo, ale pak mi navrhli, že můžu dostat Khamzata Chimaeva. Řekl jsem, že to je sráč, ale jdu do toho. Dal jsem jim své slovo, uzavřeli jsme dohodu, jenže pak jsem se dozvěděl, že ten ču*ák o mě nemá zájem,“ prozradil Nate novináři Brettu Okamotovi.

„Domluvili jsme termín, ale Chimaev si postěžoval, že se kvůli potížím s vízem nestihne včas dostavit. Následně jsem od něho slyšel, že se žení a nemá na zápas čas, a to už byla chvíle, kdy jsem se na něj vysral,“ popisuje, jak to probíhalo.

„Takže se s tím smiřte, žádný fight s Chimaevem nebude, chci jen opravdové soupeře, co si na nic nehrají, co se nebojí, co si nevymýšlí a co si nestěžují. Jsem připraven naskočit klidně hned, každopádně nejpozději závěrem léta chci být z UFC venku,“ oznámil svůj plán.

Protože mu UFC ale nikoho jiného nenabídlo, tak to vypadá, že pokud chce Diaz skutečně z UFC pryč, bude muset kývnout na fight s Chimaevem. A to on podle informací Chaela Sonnena vážně udělal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!