top fight logo export web
Derek Brunson vyjadreni zapas

Brunson uvedl, kdo a proč ovládne duel Adesanya vs. Pereira

Derek Brunson se sice k boji o titul nedostal, ale to už mu teď tolik nevadí. Ví totiž, že je tu někdo, kdo si s šampionem poradí místo něj.

Brunsonovi k zajištění titulové výzvy chyběla jen jedna výhra, které nebyl vůbec daleko. Jareda Cannoniera už měl na lopatkách, ale potom mu dovolil se vzchopit a inkasoval kruté KO právě v závěru druhého kola.

Pro Dereka to bylo zklamání. Na stará kolena se chtěl dostat k titulu a stát se prvním člověkem, který ve střední váze setne krk šampionovi Adesanyovi. Když ale uviděl, že se nyní k boji o pás tlačí Brazilec Pereira, vložil veškeré své naděje do něj.

„Celou dobu říkám, že je Adesanya šampionem neprávem. Je to jednodimenzionální fighter, který těží jen ze svých fyzických proporcí. Kromě postoje nic jiného nemá,“ tvrdí Brunson.

„Štve mě, že o titul nejdu já, protože bych vám ukázal, co by se stalo, kdyby ho konečně někdo vzal na zem. Bohužel to nevyšlo, ale poté, co jsem zjistil, že o titul jde Pereira, mě to tak mrzet nemusí,“ pokračoval.

Adesanya dalsi zapas ufc titul obhajoba

„Pereira je člověk, který Izzyho porazí i v jeho oblíbeném stylu, což je možná ještě lepší. Na každého chlapa se najde chlap a tohle je prostě soupeř, který konečně Izzymu vypne pojistky. Z toho mám ohromnou radost a velmi se na ten zápas těším,“ dodával.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!