top fight logo export web
Burns uz ma dost Jorgeho Masvidala v UFC

Burns: Duel s Masvidalem padá, třikrát mě odmítl, počtvrté bych to už nedal

Veškeré snahy Jorgeho Masvidala dostat se zpátky k bojům o titul právě vyšuměly. Jediný reálný oponent s ním už odmítá bojovat.

Jorge Masvidal sice o sobě tvrdí, že je šampionským materiálem, který si zaslouží o titul bojovat okamžitě, ale bohužel pro něho to Dana White vidí jinak.

Šéf UFC jasně řekl, že má-li Jorgeho nechat znovu usilovat o mistrovský pás velterové váhy, musí si floridský bijec na konto připsat minimálně jednu výhru proti bojovníkovi z elitní pětky divize… Jen pro přehled, elitní pětku žebříčku tvoří Kamaru Usman, Colby Covington, Khamzat Chimaev, Belal Muhammad a právě Gilbert Burns, kterého Masvidal údajně už třikrát odmítl.

„Hleďte, já už to s Masvidalem vzdávám, k tomu zápasu stoprocentně nedojde,“ řekl Burns v interview Johnu Morganovi.

„Já na něho přes půl roku čekal a on ze mě mezitím dělal pořád jen pitomce. Třikrát nám UFC poslalo smlouvu, třikrát jsem ji podepsal a ani jednou jsem se nedočkal zápasu. Tímto má debata ohledně něho končí,“ pravil rázně.

„Byl jsem poslední volný soupeř z elitní pětky divize, se kterým se mohl utkat. Všichni ostatní jsou nějakým způsobem zabraní anebo mají jiné plány. Já jsem byl jediný soupeř, kterému Jorge mohl čelit, pokud chtěl jít o titul. Třikrát se na mě vysral, tak ať si třeba ukončí kariéru, vážně mi je to fuk,“ vyjádřil se Burns.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!