top fight logo export web
Khamzat Chimaev a Alex Pereira se mozna utkaji v UFC

Dana White odpovídá na Chimaevovu žádost bojovat s Pereirou

I Dana White si všímá, jak moc nyní Khamzat Chimaev usiluje o souboj s Pereirou. Má k tomu však své výhrady.

Khamzat Chimaev se během časného nedělního rána pokusil Alexovi Pereirovi ukrást jeho slávu jakožto čerstvého šampiona střední váhy a okamžitě začal vyřvávat, jak tuto „oběť“ sejme.

Netrvalo to dlouho a jeho žádosti si všiml i sám Dana White. Ten nechtěl „Vlka“ krotit, naopak ho podpořil, ať si i nadále dělá choutky. Pouze mu řekl, ať si je dělá na někoho jiného, než je Pereira.

„Chápu Khamzata. Takto nahlas se vyjadřuje, protože je plný elánu a chce něco dokázat. Nechci mu brát tuto energii, ať je hladový, to je jedině dobře, ale potřebuju ho momentálně jinde,“ odpovídala hlava UFC.

„Pro Khamzata mám aktuálně jiný úkol. Chci ho vidět v boji s Colbym Covingtonem. Tohle je v současné chvíli bitva, která dává největší smysl a já osobně si ji velmi vychvaluji. Cítím, že bude budit obří zájem,“ uvedl White.

„Adesanya nás nyní požádal o okamžitou odvetu s Pereirou a vzhledem k tomu, co ve střední váze dokázal, mu nemohu říct ne. Každopádně se ještě sejdeme s týmem, abychom to potvrdili, ale takovýto scénář dává největší smysl,“ sdělil White mediím.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!