top fight logo export web
Burns a Masvidal se snad vzajemneho zapasu nedockaji

Burns exkluzivně: Vše bylo hotové, ale Masvidal to opět odpískal

Gilbert Burns šel s pravdou ven. Toto je aktuální stanovisko, které se týká jeho zápasu s Jorgem Masvidalem.

O tomto souboji se už nějakou dobu mluví, světová media o něm psala, ale doposud nebyl oficiálně potvrzen. Smlouvy na stole přitom měli oba bojovníci, ovšem jen jeden ji podškrtl. Přesně ten, který si nyní stěžuje…

„Aby v tom bylo jasno… UFC mi 3x (!) nabídlo fight proti Jorgemu Masvidalovi. Prvně to bylo pro 12. listopadu (UFC 281), ale to mi Jorge řekl, že potřebuje více času. Podruhé to bylo pro 10. prosince (UFC 282), ale to mi Jorge řekl, že se mnou chce jít do Brazílie (21. ledna na UFC 283). No a teď mi říká, že opět nic nebude…,“ uveřejnil Gilbert Burns na svém Twitteru.

„Hádám, že je tedy na čase, abychom z jeho BMF statusu (Baddest Mother*ucker) odebrali písmenko B,“ rýpnul si s tím, že je Masvidal už jen pouhý zku*vysyn.

Pokud se tedy nestane zázrak, k zmíněnému duelu asi jen tak nedojde. Jorge Masvidal svou příležitost měl a celá široká veřejnost o ní ví. Svou šanci nicméně odpískal, a dokonce začal prohlašovat, že by měl jít o titul hned, tedy bez boje. To mu ovšem striktně zamítl i sám Dana White

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!