top fight logo export web
Teixeira Prochazka

Byla odhalena předběžná podoba karty UFC v Brazílii. Nechybí na ní Jiří Procházka

Dana White už má ideální představu o tom, jak by měla vypadat hlavní karta turnaje UFC 283, který se bude konat v Brazílii. Nechybí na ní Jiří Procházka.

V první řadě je nutné dodat, že se nejedná o nic oficiálního, ale jako u každého jiného galavečera, i tomuto Dana White se svými kolegy sestavili ideální podobu karty.

Jak už před pár dny uvedl sám Jiří Procházka, UFC ho momentálně tlačí k tomu, aby se jeho první titulová obhajoba konala na půdě nepřítele.

„Momentálně na tom pracujeme. Bohužel se v prosinci vrací Jon Jones, a tak mě chce UFC přesunout na leden do Brazílie. Do té mě UFC vyloženě tlačí, jenže obhajovat na domácí půdě mého nepřítele mi nepřijde ze strategických důvodů zrovna dobré,“ kroutil se Procházka.

Co tak momentálně víme, k nějakému kompromisu ohledně náhradního termínu zatím nedošlo. Naopak to vypadá, že UFC českého šampiona přemluví, aby se do Brazílie skutečně vydal. O tom mimo jiné svědčí i současný náčrt hlavní karty.

jiri prochazka odveta zapas leden 2023
Jiří Procházka při prvním boji s Teixeirou

UFC 283 in Brazil:

Jiří Procházka vs. Glover Teixeira 2
Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno 4
Julianna Pena vs. Irene Aldana
Khamzat Chimaev vs. Paulo Costa
Gilbert Burns vs. Jorge Masvidal

Všech pět zápasů je na první pohled velmi kvalitních, oficiálně oznámený však není ani jeden. Gilbert Burns nicméně uvedl, že má s Jorgem Masvidalem uzavřenou verbální dohodu. Khamzat Chimaev už na sociálních sítích stihl vyzvat Paula Costu, který tuto výzvu opětoval, a Deiveson Figueiredo s Brandonem Morenem se měli utkat již na podzim, než se první jmenovaný zranil. Tudíž jde jen o odloženou záležitost.

S napětím budeme sledovat, jak se tato karta vyvine, případně k jakým změnám v jejím složení dojde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!