top fight logo export web
Usman: Každý ví, co by se stalo, kdyby Oliveira čelil Khabibovi

Bývalý šampion předvídá, jak dopadne válka Oliveira vs. Gaethje

I když jeho předpověď není úplně sebevědomá, tuší, že se na trůnu lehké váhy stráže měnit nebudou.

Michael Bisping zaměřil svůj zrak na blížící se turnaj UFC 274, jehož hlavní náplň obstarají Charles Oliveira a Justin Gaethje.

Zpočátku původně nevinný fight, který se nesl na přátelském duchu, nyní dostává poměrně nenávistné kontury a jedna strana slibuje té druhé, že ji protáhne peklem.

Tímto nám pořádně začalo stoupat napětí a začaly se měnit i predikce jednotlivých fanoušků, bojovníků či dokonce i expertů.

„Musím říct, že jakmile ta atmosféra začala houstnout, zpochybnil jsem i já. Už si nejsem tak jistý, že Charles Oliveira stoprocentně vyhraje, přesto mu budu věřit,“ řekl Bisping.

„Gaethje si za tím pásem půjde. Určitě můžeme v jeho podání očekávat další bomby a teď je jen otázkou, jak se s nimi Charles vypořádá. V posledních fightech nám ukázal, že ani postoj mu není cizí, ale zase Gaethje je trochu jiná liga,“ zamyslel se.

„Chci se ve své předpovědi držet papírových předpokladů. Charles má deset výher za sebou a má prvotřídní jiu jitsu. A pokud se tenhle zápas přenese na zem, měla by to být jeho hra,“ zanalyzoval.

„Není to tedy žádný sebevědomý tip, přesto sázím na Charlese. Myslím si, že v pozdějších kolech vyhraje na vzdání soupeře, pravděpodobně škrcením,“ podotkl Bisping.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.