top fight logo export web
Dana White odhalil, kdo by mohl být příštím soupeřem Justina Gaethjeho

Gaethje předpověděl, co musí Oliveira udělat, aby ho porazil. Moc šancí mu však nedává

Justin Gaethje zapálil oheň války a předem se prohlásil za nového šampiona lehké váhy. Oliveirovi slíbil srážku s náklaďákem.

Když měli zápasníci, a to i včetně takového Khabiba Nurmagomedova, říct, kdo v lehké váze rozdává největší rány, skoro všichni se shodli na tom, že to je Justin Gaethje.

„Ten člověk prakticky nezná bolest. Do každého úderu se opírá vší svou silou, a pokud jeho pohybům nevěnujete dostatečnou pozornost, odeberete se do říše snů,“ chválila Justina UFC elita.

Protože to mezi Justinem a Charlesem začíná nyní být už poněkud osobní, slíbili si oba borci, že v boji předvedou to, co umí nejlépe. A Justin tak jasně upozornil, že bude sázet na svou KO sílu.

„Tohle bude naprostá válka. Sami víte, že nikomu nedávám nic zadarmo. Jediná šance, jak Oliveira může uspět, je to, že si projde ohněm. Musí si projít stejným ohněm, jako si prošel Khabib,“ sdělil Gaethje. Dal tak vzpomenout na svůj titulový fight z října roku 2020, kdy ruského Orla v prvním kole napálil dvěma slušnými granáty. Jeho oponent je však „hravě“ ustál a stále se tlačil dopředu.

Chandler Oliveira

Nicméně takovouto mentalitu, jako měl Nurmagomedov, už Oliveira prý mít nebude.

„Kdybych měl čas, abych na Khabiba vyslal ještě pár leg kicků, tak vám garantuji, že bych ho kompletně odzbrojil. Nicméně Khabib je jiná třída, jeho psychická stránka je mnohem tvrdší, než je ta Charlesova,“ tvrdí Gaethje.

„Charlese proto nemá cenu řadit nikam vysoko. Psychicky není tak odolný, fyzicky není tak silný a jeho strhy na zem nejsou tak explozivní. Jedinou jedinou šancí na výhru tedy je, že se špatně vyspím a on se bude dostatečně modlit, že se mu podaří ustát mé údery, stáhne mě na zem a tam mě udrží,“ zanalyzoval pro ESPN MMA.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.