top fight logo export web
Cain Velasquez je propusten z vezeni

Cain Velasquez složil kauci a po osmi měsících je venku z vězení

Soudce udělil Cainu Velasquezovi propuštění na kauci v jeho případu pokusu o vraždu, čímž osvobodil legendu UFC, aby byla poprvé po více než 8 měsících venku za mřížemi.

Velasquezova kauce byla stanovena na 1 milion dolarů. Za předpokladu, že ji složí, soud také nařídil bývalému bojovníkovi nosit GPS navigaci a držet se dál od údajných obětí v případu.

Cain Velasquez je legendou UFC
Cain Velasquez je legendou UFC

Cain Velasquez chtěl prý vraždit

Čtyřicetiletý fighter je zavřený od 28. února poté, co úřady tvrdily, že střílel na Harryho Goularteho, muže, který byl obviněn z obtěžování jednoho z Velasquezových příbuzných.

Právníci Velasqueze celé měsíce argumentovali, že by měl být propuštěn na kauci – ačkoli žalobci byli vehementně proti a tvrdili, že oběť stále ohrožuje. Při předchozích slyšeních se tak soudci přiklonili na stranu státních zástupců a odmítli Velasqueze propustit.

V úterý se ale v soudní síni v Santa Clara v Kalifornii nakonec rozhodlo ve prospěch kauce, přičemž mimo jiné byla uvedena Velasquezova čistá předchozí trestní minulost a také vysoké postavení jeho otce.

Nicméně, Velasqueze tak čeká nepříjemný soud. Čelí rovnou deseti obviněním.

 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!