top fight logo export web
conor mcgregor henry cejudo

Cejudo: Conor McGregor těžce sype a Dana White ho kryje

Co se Cejudo dozvěděl, že Dana White udělil McGregorovi výjimku z testování na doping, došel k jednoznačnému závěru.

Slavný Notorious je stále aktivním bojovníkem, a dokonce je veden v oficiálních žebříčcích UFC. To znamená, že by měl také spadat do testovacího rybníčku USADA a být klasicky 10-20x ročně testován. To se ovšem neděje, za poslední rok dokonce ani jednou.

Když kritika sílila a když se tato skutečnost o McGregorovi provalila, byla sama USADA nucena reagovat. Stručně řečeno jsme se dozvěděli, že byla irskému bojovníkovi z testování udělena samotným Danou Whitem výjimka (celý článek zde). Nad tímto rozhodnutím však zůstává rozum jenom stát.

Cejudo: Jiným slovy McGregor sype a UFC ho kryje

„Když jsem se to poprvé dozvěděl, nemohl jsem tomu vůbec uvěřit. Měl někdo v minulosti už takovou výjimku? Je tohle vůbec možné?“ divil se bývalý šampion Henry Cejudo, který se nyní vrací z důchodu. A jak pravidla USADA hovoří, aby se Henry mohl zapojit do soutěžního utkání, musí být nejprve šest měsíců testován a dokázat tak, že je čistý.

„Je to šílené, ale Conor McGregor má prostě určitá privilegia, o kterých si ostatní mohou nechat jenom zdát. Dana White a celé UFC ho veřejně kryjí, protože evidentně sype. Minimálně bere něco zakázaného, co mu pomáhá v léčbě a UFC o tom ví a nechce, aby se to provalilo,“ domnívá se.

„Conor by měl ovšem vědět, že v této fázi kariéry mu žádné steroidy už nepomohou. Co mu skutečně pomůže, je to, pokud se bude držet dát od kokainu a alkoholu. To je to, co potřebuje ze všeho nejvíce. Pak nám možná po návratu ještě něco předvede,“ vyjádřil se bývalý šampion muší či bantamové váhy na svém YouTube kanálu.

conor mcgregor navrat 2022
Conor McGregor

Dana White: McGregor je vážně speciální

Že se Conorovi dostává výjimečného zacházení, to není náhoda. Ve skutečnosti si to zaslouží tím, co nejen pro UFC, ale celé MMA v minulosti udělal.

„Lidé si stěžují, že se Conorovi dostává speciálního zacházení. Něco vám ale povím, tenhle člověk je skutečně speciální. Tenhle chlap je ku*evsky moc speciální,“ řekl White v podcastu u Daniela Cormiera.

„Co na tom záleží, s kým se Conor utká, tohle bychom neměli řešit. Ten člověk se přiřítil do tohoto sportu jako uragán, pozvedl celosvětovou úroveň MMA a vždy chtěl bojovat naprosto se všemi. Možná bychom mu to mohli trochu vrátit a vyjít mu vstříc,“ dodal prezident největší MMA organizace planety.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!