top fight logo export web
paulo costa penize 2021

Cejudo: Paulo Costa zničil mnoho prvotřídních wrestlerů, pro Chimaeva bude problém

Khamzat Chimaev i Paulo Costa se shodují v jednom, další zápas musí podstoupit proti sobě navzájem. Komu však budou hvězdy nakloněny?

„Borz“ kvůli svým hmotnostním problémům opustí vody velterové váhy a přesune se do váhy střední. Pohledem na čelo žebříčku ovšem zjistíme, že volní jsou jenom dva soupeři. Tím prvním je Robert Whittaker a druhým Paulo Costa. Hned bylo tedy jasné, na koho Khamzat svůj zrak upnul.

„Bavil jsem se s Danou Whitem a shodli jsme se, že pro mě bude nejlepší, pokud se teď na nějaký čas vydám do váhy střední. Patrně tam má nějaké borce, kterým chce srazit hřebínek, a já čirou náhodou vím, že Paulo Costa je jedním z nich. Ten týpek si často otevírá hubu nesprávným směrem. Bude mi ctí mu ukázat, jaký je to v porovnání se mnou amatér,“ uvedl Chimaev.

Jeho plány pozorně monitorují nejen fanoušci MMA, ale i sám bývalý šampion muší či bantamové váhy Henry Cejudo. Ten na svém YouTube kanálu stihl upozornit, že jediný, kdo má zde přehnaně vysoké ego, je sám Chimaev.

paulo costa vaha
Paulo Costa

Paulo Costa to má v sobě

„Ten kluk vůbec neví, do čeho se pouští,“ řekl Cejudov úvodem. „Osobně se domnívám, že Paulo Costa pro Khamzata představuje vážnou hrozbu. Je to tím, že se Paulo setkal už s mnohými prvotřídními wrestlery a všechny je porazil. Dokázal se ubránit jejich snaze přesunout boj na zem. Dokonce ani takový Yoel Romero, super silný bojovník, nedokázal Costu stáhnout na žíněnku,“ vysvětloval.

Chimaevova primární taktika, kterou už zničil mnoho soupeřů v prvním kole, by tedy fungovat nemusela. Zejména, pokud svou sílu nebude uplatňovat ve velterové váze, nýbrž až ve střední.

„Kdybych si měl vsadit, tak jednoznačně podám na Costu,“ hovoří Cejudo. „A proč? Protože Khamzatův wrestling bude v tomto boji eliminován. A co se týče fightů na vrcholné úrovni, tak víme, kdo má na své straně více zkušenosti,“ zanalyzoval bývalý šampion, jenž se nyní vrací z důchodu. Jeho předpovědi navíc bývají poměrně často přesné.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!