top fight logo export web
khamzat chimaev paulo costa

Paulo Costa: Trvám na tom, aby můj příští soupeř byl Khamzat Chimaev

Paulo Costa vs. Khamzat Chimaev je potenciální bitva, na kterou se nyní upírá veškerá možná pozornost.

Nyní již můžeme s jistotou prohlásit, že ten zájem podstoupit společný zápas je oboustranný. Jak Khamzat, tak i Paulo mezi sebou pěstují zlou krev, kterou je třeba nějak dořešit. A pokud má i Dana White dokořán otevřené oči, určitě začne brzy jednat.

„Řeknu to narovinu. Trvám na tom, aby mým příštím soupeřem byl Khamzat Chimaev. To je prostě další osoba, se kterou se chci utkat,“ sdělil Costa novináři Arielovi Helwanimu v pořadu The MMA Hour.

„Jednak se z něho stává velká hvězda, tudíž budí zájem publika, ale jednak je to stále jen pouhý kluk, který má příliš vysoké sebevědomí na svoje nízké bojové schopnosti,“ myslí si o něm.

chimaev souper mma ufc
Khamzat Chimaev

Chimaev si přitom se všemi soupeři v UFC, vyjma Burnse ovšem, poradil hned na začátku prvního kola… To nic neznamená?

Paulo Costa má jasno

„Znamená to jen to, že spálil všechnu svou energii na začátku kola v pokusu uškrtit svého soupeře na zemi, nic jiného,“ odpověděl zostra Costa.

„Jednou potkal lepšího protivníka (Gilbert Burns) a měl potíže. Podle mě ten fight i prohrál. A jelikož jsem větší a silnější verze Gilberta Burnse, tak si představte, co bych s ním asi udělal já. Jsem horlivý to zjistit,“ dodal brazilský bijec z divize střední váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!