top fight logo export web
jiri prochazka cejudo

Cejudo pověděl, jaký největší zápas si přeje vidět. Zahrnuje Procházku

Kdyby byl Henry Cejudo UFC matchmaker, zrealizoval by několik zajímavých a divácky atraktivních zápasů. Ten největší zahrnuje Jiřího Procházku.

Nemá cenu si cokoliv nalhávat. Jirka sice bojuje s rukama dole, ale zato je jedním z nejatraktivnějších bojovníků planety. Jeho zápasy zvedají diváky ze sedaček, což otevírá celou škálu zajímavých možností.

Jeho příští soupeř Glover Teixeira je sice odolný a uznávaný veterán, ale z toho bojového hlediska se zde nachází i lepší varianty. Takové, jako představuje například Israel Adesanya. A to je právě soupeř, kterého by Henry Cejudo rád k Procházkovi co nejdříve protlačil.

„Kdybych byl já tím, kdo rozhoduje o složení zápasů, řekl bych jasně Izzymu: ‚Ve střední váze jsi dokázal všechno, co jsi jen mohl, je na čase se přesunout výše.‘ A hned bych ho šoupl proti Procházkovi,“ řekl Cejudo během otázek a odpovědí na svém YouTube kanálu.

„Izzy a Jirka jsou dva špičkoví bojovníci, oba postojáři, kteří mají velmi špatně čitelný styl. Já osobně si momentálně nedokážu představit atraktivnější zápas, který v UFC lze uspořádat. Ano, měl bych návrh na pár dalších, ovšem toto je dozajista ten největší,“ pronesl bývalý slavný šampion, čímž jenom vyzdvihl Jirkovy kvality.

Adesanya Prochazka
Adesanya & Procházka

Procházka? Adesanya odmítá

Každá mince má dvě strany, a zatímco by diváci v čele s Henrym Cejudem tento souboj spíše uvítali, sám Israel Adesanya jej odmítá. Takto znělo jeho poslední stanovisko.

„Ne, ne, skutečně se do polotěžké váhy nechystám,“ potvrdil Adesanya v průběhu června na YouTube kanálu mainevent.

„V současné chvíli mám jiné plány. Ať si ti kluci z devadesát trojky užijí sami sebe navzájem. Ať si nový šampion užívá zisk titulu. Já se hodlám soustředit na svou divizi, kde jsem naprostým králem,“ prozradil.

„Jirka je člověk, kterého velmi uznávám. Navíc je součástí mého manažerského týmu, proto se mu nehodlám stavět do cesty. Mám rád Jirkův styl. Jsem jeho fanouškem. Že se stal šampionem, mě velmi těší. Tak ať si ten pás užívá,“ završil svou výpověď.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!