Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Čeká nás největší bitva těžké váhy MMA všech dob, je přesvědčený Chael Sonnen
Francis Ngannou Ciryl Gane

Čeká nás největší bitva těžké váhy MMA všech dob, je přesvědčený Chael Sonnen

Už brzy se v těžké váze UFC dočkáme sjednocujícího titulového boje, do kterého zasáhnou Francis Ngannou a Ciryl Gane.

Ve vlastnictví obou borců jsou už nějaké pásy. V případě Francise jde o regulérní titul, v případě Ciryla o ten dočasný. Oba těžkotonážní bojovníci si své klenoty zasloužili svými bezchybnými výkony, díky čemuž dostala jejich vzájemná bitva tento speciální náboj.

Francis Ngannou vs. Ciryl Gane

„Skutečně tomu věřím, že duel mezi Ngannouem a Ganem bude ten největší v celé historii těžké váhy UFC. Je to mnohem zajímavější jak zápas Cormiera s Miocicem, kde jsme všichni věděli, co můžeme očekávat, tady je to ale jiné,“ rozpovídal se Sonnen na svém YouTube kanálu.

„Oba borci mají společnou minulost a oba se vydali na tuhle bojovou dráhu, na které jsou naprosto nekompromisní. Dozajista bude napínavé sledovat, který z nich toho druhého předčí, protože teď mi ve svém oboru přijdou úplně nejlepší,“ pronesl Sonnen.

UFC si zmíněnou bitvu naplánovalo na první velký PPV turnaj nového roku. Ten se uskuteční 22. ledna v Anaheimu. Součástí karty bude i duel (trilogie) o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem s Brandonem Morenem.

Zde se můžete podívat na video, jak se Francis Ngannou a Ciryl Gane potkali na galavečeru UFC. Ngannou však přítomnost svého soupeře zcela ignoroval.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin