top fight logo export web
Chael_Sonnen

Chael Sonnen uveřejnil jediné jméno, kvůli kterému by zrušil důchodový status

Chael Sonnen je i v pětačtyřiceti letech připravený navrátit se do MMA klece, pokud mu bude nabídnut vhodný soupeř.

Známý UFC veterán proslul ze všeho nejvíce asi díky svým dvěma zápasům s Andersonem Silvou. V obou případech sice prohrál, ale zejména v prvním duelu ho dělily jen dvě minuty od vítězství.

Rivalita těchto dvou bojovníků byla natolik strhující, že na ni fanoušci dodnes rádi vzpomínají. A jak se zdá, jisté střípky emocí v Chaelovi zůstaly dodnes. Proto by si s tímto brazilským sokem rád střihl trilogii.

Anderson Silva je jediný člověk na světě, který by mě vytáhl z důchodu a donutil mě si znova navléct rukavice. Musím se vám přiznat, že ty fighty, které jsme měli, ve mně stále budí emoce. Stále mě v noci budí ze spánku, což se v jeho případě určitě říct nedá,“ narážel Sonnen na to, že jej Silva porazil, proto se mu dobře spí.

Je to, jako by se u něho zastavil čas, chválí Emelianenka šéf Bellatoru

„Je jasné, že ta rivalita mezi námi již není taková, že jsem ochotný si s ním potřást rukou a dát si drink, ale na druhou stranu, kdyby mi teď nabídl někdo zápasnický kontrakt, ihned bych jej podepsal. To je skutečná pravda,“ přiznával Sonnen.

Oba bojovníci se již dávno nachází za svým výkonnostním stropem, tudíž by jejich zápas nepřinesl příliš vzrušení. Příběh to ovšem má, a pokud si tento rozhovor Silva poslechne, třeba tuto nabídku zváží, až se vypořádá s Jakem Paulem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!