top fight logo export web
anderson_silva_mma

GOAT Anderson Silva uvedl, kdo je podle něho nejlepší MMA zápasník všech dob

Anderson Silva je neodmyslitelnou ikonou MMA. Za absolutně nejlepšího se však nepovažuje… To ale ani Jonese, St.Pierra či Khabiba.

O MMA se říká, že to je relativně stále nové bojové odvětví. I tak už má své nezpochybnitelné legendy, které tento sport pomohly budovat.

Sečíst je všechny, zabralo by to několik dlouhých řádků. Jednu si ale připomenout můžeme. Dost lidí na ni zapomíná, konec kariéry neměla vůbec dobrý, ale jinak vládla rovnou dvěma hmotnostním divizím v UFC.

„Za sebe říkám, že absolutně nejlepším MMA bojovníkem, jakého jsem kdy viděl, je BJ Penn. Jsem jeho velkým fandou,“ přiznával Silva stručně v interview pro Helen Yee.

Pokud se na podobnou otázku zeptáme jiných zápasníků, ať už aktivních nebo neaktivních, většina se shodne na tom, že nejlepší je Jon Jones. Jeho resumé však narušuje dopingová aféra i chování mimo klec.

Ze současně aktivních bojovníků k tomuto statusu měl blízko Kamaru Usman. To byl mimo jiné i jeho cíl, stát se tím úplně nejlepším ze všech. Nečekaná prohra s Leonem Edwardsem mu ovšem podkopala plány.

St.Pierre nabídl svůj názor, zdali je Kamaru Usman skutečně nejlepší velterovou váhou všech dob

Čtyři nejlepší MMA bojovníci všech dob očima Dany Whitea?

„Pro mě jsou čtyřmi MMA GOAT’s Jon Jones, Kamaru Usman, Georges St.Pierre a Anderson Silva. I Khabiba uznávám, jeho dominance napříč lehkou vahou byla naprosto neuvěřitelná, ale aby byl úplně nejlepší, musel by se v oboru zdržet o něco déle,“ prozradil nedávno šéf UFC Dana White pro server Yahoo Sports.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!