top fight logo export web
Chandler reaguje na prohru s Poirierem v UFC

Chandler reaguje na prohru s Poirierem a vyzývá nového soupeře

Michael Chandler i přes výrazný facelift, který mu provedl Dustin Poirier, nehodlá polevovat. Už teď stihl vyzvat další velké jméno.

Co „Iron“ přišel do UFC, vzbudil pozdvižení. Každý jeho zápas je exkluzivní, každý budí zájem a každý přináší ukončení před limitem.

Bohužel pro Michaela, v takto riskantním stylu nemůže vyhrávat. Porazil jej už Charles Oliveira, Justin Gaethje a nově také Dustin Poirierer. Vysoce nastavená laťka mu však nedovoluje kvalitu soupeřů snižovat.

„Nemůžu říct, že bych byl proti Dusitnovi nějak slabší, spíše mě ohromila tuhost jeho brady. Vydržel strašné pecky a pak sám našel cestu, jak vyhrát. Takže má moje uznání a co se týče mě, jedeme dále,“ oznámil Chandler.

chandler vyhra
Michael Chandler

„Rád bych byl tím prvním soupeřem, který přivítá Conora McGregora, až se vrátí po zranění do klece. Jsem atraktivní bojovník a rozhodně mě nemůže podceňovat. Lidé si ten fight užijí a my jim dodáme opět prvotřídní show,“ říká.

„Conora respektuji, má výzva trvá, tak doufáme, že ji vyslyší. Je to legenda tohoto sportu a mně bude ctí mu čelit,“ pronesl Chandler na tiskové konferenci v New Yorku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!